Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hlas by mal definitívne odštartovať 12. marca. Prečítajte si všetky podrobnosti o druhej sérii šou

Spevácka šou Hlas nakoniec predsa len odštartuje až pár dní po konkurenčnom X Factore. Pozrite si, ako bude šou prebiehať.

Z programových plánov Novy na marec je jasné, že najväčší projekt jej a Markízy pre túto jar, Hlas, odštartuje až po konkurenčnom X Factore. Potvrdzujú sa tak informácie, že Hlas odštartuje v stredu 12. marca, čo hlavne v programe Markízy znamená zmeny v štruktúre. Markíza totiž po skončení Modrého z neba z piatku na stredu presunula svoj seriál Búrlivé víno, no tak, ako sme vás ako prví informovali, teraz ho vráti späť na piatkový večer. Potvrdili sa tak informácie portálu MediaBoom.sk o nasadení Hlasu na stredu.

Hlas vo svojej druhej sérii prejde hneď niekoľkými vylepšeniami. Celé hľadanie najväčšieho speváckeho talentu začne Výberom naslepo,  ktoré bude prebiehať počas šiestich epizód. V nich sa pred porotcov postaví 150 spevákov a speváčok z oboch krajín, ktorí prešli úvodným kastingom a z nich si budú porotcovia do svojich tímov vyberať po 12 súťažiacich. Riedenie spevákov bude pokračovať štyrmi časťami, počas ktorých prebehne medzi súťažiacimi Súboj. V každom družstve utvoria speváci dvojice, pričom zaspievajú spoločný duet. Iba jeden spevák môže postúpiť ďalej.

Toho, kto v Súboji neuspeje však môže vďaka novému prvku ukradnúť kouč z iného tímu. V prípade, že budú mať o speváka záujem viacerí koučovia, spevák rozhodne sám, ktorého tímu sa stane súčasťou. Pred živými kolami budú musieť súťažiaci prejsť ešte jednou elimináciou. Nová fáza K.O. bude veľmi podobná Súbojom. Súťažiaci opäť vytvoria dvojice, no tento raz budú spievať samostatne. Do živých prenosov postúpi celkovo 16 súťažiacich.

Finálová šestnástka bude o víťazstvo bojovať v LIVE prenosoch. V každom by mala vypadnúť až štvorica súťažiacich, celkovo by sme tak mali vidieť tri finálové kolá a jedno finále.

Čítať viac...
Nahor