Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Herci z Doktorov sú poriadne vytočení: Nečakali, že skončia za Farmou a proti naháčom!

Herci z nového seriálu Markízy Doktori sa po týždni museli porúčať do horšieho času, zdá sa, že to vôbec nečakali.

Mal to byť jeden z hitov lídra, po jednej epizóde skončil mimo prime-time. Seriálová novinka Doktori, do ktorej Markíza investovala veľké výdavky, sa viac ako desiatich natočených častí nedožije, keď televízii seriál pri štarte neuspel a nedarí sa mi ani v neskoršom čase.

Sklamaná pri tom nie je iba samotná Markíza, ale aj herci, ktorých malo poriadne nahnevať, že ich za desiatu večer odsunuli farmári z reality šou, ktorú za hodnotné dielo rozhodne umelci nepovažujú. „Poviem vám, sme úprimne vytočení a znechutení. Ponuku sme prijali s tým, že to bude niečo iné, kvalitná výroba, a po prvej časti sme sa dostali za Farmu. Naša práca je náročná a ťažká, cítime sa z toho frustrovaní a smutní,“ vyjadril sa pre Pluska.sk jeden z hercov, ktorý nechcel byť menovaný.

Nielenže sa museli Doktori ako ďalší program skloniť pred jednoduchším žánrom reality šou, skončili aj vo veľmi nečakanej spoločnosti. Joj totiž proti nim nasadila reality šou Adam hľadá Evu, v ktorej sa zoznamujú naháči a tam sa najväčšie herecké mená rozhodne dostať nechceli.

Ako má jeden z najskúsenejších hercov Doktorov ďalej dodávať, mladé herecké talenty táto situácia vraj netrápi. Sú radi, že sa o nich začalo hovoriť. „Mladým, ktorí začínajú, je to jedno. Dostali svoje peniaze, majú v životopise napísaný ďalší projekt, v ktorom účinkovali, čo, samozrejme, zdvihne ich cenu, a v zásade im nezáleží na tom, či to niekto pozerá alebo nie. Pre nás skúsenejších hercov je to už o inom,“ dodáva zdroj bulvárneho denníka.

Čítať viac...
Nahor