Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Gól do vlastnej brány: Miňo Urbaník v Dobrom ráne nalákal na seriál Markízy!

Joj sa chcela vo svojom rannom magazíne sprezentovať divákom jesennú ponuku trojice jej staníc, priveľmi sa jej to nepodarilo.

Panelák, Talkshow Jana Krausa, Dr. Ema, Neviditeľní a V siedmom nebi. To je pätica projektov, ku ktorým sa moderátori Dobrého rána Miňo Urbaník a Bibiana Ondrejková dostali v rozhovore o jesennej štruktúre staníc Joj Group s hovorkyňou TV JOJ, Luciou Kulihovou. V ďalšej časti debaty sa však už v takej pohode trojici s prezentovaním programu nedarilo.

Keď sa Miňo Urbaník opýtal na program menších staníc Plus a Wau, podrobnejších informácií sa nedočkal. Najmä Wau sa pri tom snaží upútať novým štvorlístkom zloženým z reality šou Áno, šéfe, Štyri svadby, Šéf v utajení a Nákupné maniačky. Podľa našich informácií sa však rozhovor mal týkať len premiérových titulov hlavného kanála Joj.

Urbaník si v snahe spomenúť na nejaký projekt z dvoch menších staníc prihrial polievku skôr u konkurenčnej Markízy. Nalákal totiž na pokračovanie seriálu, ktorý vysiela televízny líder. „The Big Bang Theory asi, ďalšie časti,“ povedal, pričom ho v štúdiu nikto neopravil. Urbaník však ani Markíze veľkú službu neurobil, nakoľko sitkom bude mať na jej staniciach pauzu.

Čítať viac...
Nahor