Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Markíza pre tohtoročné finále Farmy chystá novinky! Finalistov čakajú nové disciplíny

Televízia chce aj tento rok uzavrieť reality šou priamym prenosom, pripravuje sa na veľký večer s viacerými novinkami.

Markíza túto jeseň vysiela v poradí už 12. ročník Farmy, ktorú dokázala pripraviť v prakticky plnohodnotnej podobe napriek pandémii koronavírusu. V tomto duchu chce aktuálnu sériu aj uzavrieť a priniesť veľké finále, ktoré nepoznačia výrazné obmedzenia.

Farma 12 dôjde do finále o necelé dva týždne v piatok 11. decembra. Informácie sme vám priniesli ako prví už minulý mesiac.

Aj tento rok chce Markíza víťaza Farmy nájsť prostredníctvom veľkého finálového duelu, ktorý prebehne v priamom prenose, pričom Markíza pre tento rok chystá pre živú šou viacero nových prvkov.

 


Výroba Farmy počas pandémie: Žiadny štáb, všade ochranka, dôvod duelov pod holým nebom!Čítajte →

„Tohtoročné finále bude v štýle večernej prime-time šou, ktorá kombinuje glamour, folklór a adrenalín. Je to nóvum oproti minulým ročníkom,“ povedal pre Stratégie kreatívny producent reality šou, Samuel Jaško.

Novinky sa dotknú aj samotných finálových disciplín pre súťažiacich, keď ich budú čakať až štyri nové súťaže: „Budeme mať štyri celkom nové disciplíny, ktoré sú derivátom toho najlepšieho, čo aktuálne baví ľudí v týchto typoch eliminačných reality šou.“

Medzi hlavnými hosťami večera budú patriť napríklad finalisti Česko Slovensko má talent – skupina Mirror Family, alebo Gipsy Čáve, ktorí majú priniesť mix česko-slovenských hitov. Rovnako vystúpia Kollárovci s viacerými ľudovými piesňami.

Markíza plánuje finále Farmy vysielať v celý piatkový večer, ťahať by ho mala minimálne do 23. hodiny.

Čítať viac...
Nahor