Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma 12 pozná všetky kľúčové detaily: Opäť dostane nový koncept, známy dátum štartu série!

Markíza už vyrába ďalšiu sériu reality šou, ktorá bude opäť jej kľúčovou súčasťou jesennej sezóny.

Od jubilejnej 10. série prešiel jeden z nosných projektov Markízy, reality šou Farma, zásadnými zmenami. Okrem výmeny na moderátorskom mieste výrazne zasiahol do dramaturgie šou, pričom každý rok stavia ročník na novom koncepte a rozdelenia súťažiacich.

Kým v prvej novodobej sérii sa proti sebe postavili celebrity a bežní súťažiaci, v druhej Markíza rozdelila na východniarov a západniarov. Aj v aktuálnej pripravovanej sérii bude deliť súťažiacich na dva tábory, pričom opäť na základe nového konceptu.

Celkovo už dvanásta séria Farmy sa bude niesť v znamení súboja „mesta“ a „dediny“. Na jednu stranu tak postaví meštiakov a druhú hráčov z vidieka, pričom opäť sa bude snažiť na základe rozdelenia vybičovať emócie na základe ich rozdielov.

„Skupina nových farmárov bude najbližšie mesiace prekonávať predsudky, ktoré v sebe máme všetci od nepamäti. Statok v izolovanej oblasti preverí ich fyzické aj psychické možnosti. Mesto verzus Dedina, kto bude lepší? Kto nakoniec získa rozprávkovú výhru? Prichádzajú z rôznych zázemí, životných situácii a osud ich stihol poriadne preskúšať. Niektorí sa narodili na dedine a žijú v meste, iní sa narodili v meste a žijú na dedine. Medzi farmármi sa objavia aj Slováci, ktorí sa naspäť domov vrátili po rokoch pre pandémiu. Stret hodnôt, presvedčení, dvoch rôznych svetov, ktoré sú od seba vzdialené len kúsok, no zároveň sú od seba tak ďaleko,“ uviedla nový koncept Farmy Markíza.

Televízny líder naplánoval začiatok výroby novej Farmy od tohto týždňa a napodobní tak režim z predošlých sezón.

Markíza už potvrdila, že opäť spustí novú Farmu na prelome augusta a septembra, keď Farma 12 odštartuje v pondelok 31. augusta.

Televízia bude reality šou štartovať už za seriálom Pán profesor, ktorý na začiatku sezóny nahradí Susedov. Tí otvárali posledných päť sezón za sebou.

Markíza aj v novej sérii sľubuje víťazi Farmy výhru 75-tisíc eur. Zároveň plánuje aj v tomto ročníku predstaviť novinky a prekvapenia. Prekvapenie sa však nekoná na mieste moderátorky šou, ktorou bude tretí rok po sebe Evelyn.

 

Čítať viac...
Nahor