Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Staví Markíza na experiment? Nová Farma môže prísť nečakane skoro!

Farmárska reality šou by opäť mohla ponúknuť extrémnejšiu verziu.

Farma patrí od roku 2011 k stabilným projektom Markízy, pričom napriek súčasnému medziročnému poklesu stále dokáže dosahovať nadpriemery. Aj preto sa očakáva, že po aktuálnej sérii bude Markíza s Farmou pokračovať i naďalej. Po dlhšom čase však môže nastať zmena.

V zákulisí sa totiž začína šuškať, že by sa v poradí siedma Farma mohla dostať na obraz skôr než posledné ročníky. Podľa zákulisných informácií totiž televízia pracuje s myšlienkou pripraviť po rokoch opäť zimnú verziu. Znamenalo by to, že by ďalšiu Farmu nasadila už pár týždňov po skončení súčasnej série. Tá by mala opäť vyvrcholiť za polovicou decembra.

Zimnú verziu Farmy ponúkla Markíza zatiaľ jediný raz, a to v roku 2012 ako prvá na svete. Urobila tak po úspechu úvodného ročníka z roku 2011, nasledujúci rok nasadila hneď dve série – v jarnej aj jesennej sezóne.

Líder by tak po štyroch rokoch mohol opäť formát ozvláštniť. Štartovanie v zime prináša pre farmárov extrémne podmienky, čo môže lákať divákov. Zimná verzia z roku 2012 patrí k nielen najkontroverznejším ale aj najsledovanejším ročníkom Farmy. Štartovala začiatkom marca, vysielala sa v prime-time po ôsmej večer proti Paneláku.

Zvýšiť výkonnosť reality šou bude Markíza potrebovať. Aj keď je pre ňu v aktuálnej sezóne dôležitým pomocníkom, ktorý jej zaisťuje po 22-hej nadpriemery, oproti minulému roku zaznamenáva výraznú stratu. Markíza zároveň potrebuje istotu pre jarnú sezónu. V posledných dvoch rokoch práve v druhom hlavnom slote okolo 22:00 príliš neuspela, keď stavila na Rodinné prípady. Tie už túto jar padali pravidelne do podpriemeru.

Čítať viac...
Nahor