Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza, Mall.tv, koláž

Exkluzívne

Exkluzívne správy potvrdené: Fero Joke a Evelyn hlavnými hviezdami Tvoja tvár znie povedome!

Markíza potvrdila exkluzívne informácie portálu Mediaboom.sk, na jar prinesie novú sériu Tvojej tváre.

Koncom minulého roka sme informovali o plánoch Markízy zmeniť taktiku v nasadzovaní ťažiskových šou. Oproti predošlým rokom na jeseň zosunie spevácku šou Superstar, pričom už pre túto jar pripravuje šiesty ročník Tvoja tvár znie povedome.

Markíza aktuálne tieto informácie potvrdzuje spoločne aj s prvými menami novej série, o ktorých portál Mediaboom.sk exkluzívne informoval pred niekoľkými hodinami.

Hlavnými ťahákmi šiestej série sa medzi súťažiacimi stanú komici Eva „Evelyn“ Kramerová a František Košarišťan alias Fero Joke, ktorí boli do Tvojej tváre oslovení už v minulosti.

 


Veľká zmena Markízy pre rok 2021: Superstar môže presunúť na jeseň, chystá obmenu ťažiskových šou!Čítajte →

Evelyn sa mala stať kľúčovou postavou Tvojej tváre už v jej 4. sérii na jeseň 2018.Dokonca bola jedinou oficiálne potvrdenou súťažiacou, pričom práve ona nakoniec v zostave celebritných súťažiacich nebola. Markíza ju totiž nakoniec angažovala ako novú moderátorku Farmy, keď prekvapivo po deviatich sériách vymenila z tohto postu Kvetu Horváthovú. Evelyn sa vo 4. sérii nakoniec objavila ako hosť siedmeho večera, v ktorom stvárnila Dianu Ross.

Ponuku do Tvojej tváre dostal v minulosti rovnako aj Fero Joke, Markíza mala záujem o jeho účasť v ťažiskovej šou v čase, kedy jeho popularita vystrelila a pre televíziu točil aj internetové videá.

Markíza vôbec po prvýkrát oficiálne prehovorila o novej šiestej sérii Tvojej tváre odvtedy, čo jej realizáciu v lete 2020 zrušila. Šou chcela pôvodne priniesť do jesennej sezóny, pre jarnú krízu a pretrvávajúcu pandémiu jej však dala stopku. Nakoniec šiestu sezónu odvysiela túto jar.

Televízia sa tak oficiálne chce pustiť do nakrúcania Tvojej tváre v čase koronavírusu podobne, ako to urobila vlani Nova. Tvorcovia šou, ktorí sú pri slovenskej aj českej verzii relácie podobní, si tak takéto podmienky vyskúšali.

Režisérom minuloročnej 7. série Tvojej tváre v Česku bol opäť Pepe Majeský, ktorý je dvorným režisérom veľkých šou na Markíze, rovnako slovenskej verzie Tvojej tváre.

Jej nakrúcanie počas pandémie bolo u našich susedov mimoriadne divoké a náročné.Tvorcovia museli mnohokrát v priebehu výroby improvizovať, keď do nej zasiahol koronavírus a karanténa účinkujúcich. Vo veľkom sa menilo zloženie pôvodne stabilnej poroty a dokonca aj moderátorov, keď sa vystriedali rovno traja. Výroba šou bola i zastavená po tom, čo sa potvrdila nákaza u Báry Basikovej ako súťažiacej, počas šou dokonca skolabovala súťažiaca Erika Stárková, ktorej vystúpenie nakoniec stvárnila porota.

Čítať viac...
Nahor