Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Jednotka bude aj túto jar zabávať s Čo ja viem! Odštartuje v netradičný deň

RTVS plní svoj prísľub a vo výrobe šou Čo ja viem pokračuje. Kým doteraz telerozhlas neupresňoval, kedy šou vráti na obrazovky, teraz je už jasné, že sa objaví v rovnakom čase ako pred rokom.

Verejnoprávna televízia nám totiž potvrdila, že s Čo ja viem ráta pre tohtoročnú jar. Šou sa pri tom po prvý raz v tomto roku objaví v netradičný deň – pondelok 6. apríla. RTVS tak podobne, ako v roku 2013, odštartuje jarnú zábavnú šou na Veľkonočný pondelok a ďalej už reláciu ponúkne v piatky. V roku 2013 tak spustila novinku Milujem Slovensko (1. apríla).

„Pre všetkých divákov máme potešujúcu informáciu – populárna interaktívna šou Čo ja viem sa vráti na obrazovky Jednotky už 6. apríla. Spustili sme prihlasovanie do súťaže a všetci vysokoškoláci, ktorí majú chuť súťažiť v publiku, sa už teraz môžu prihlásiť na adrese cojaviem(a)rtvs.sk s kontaktnými údajmi. Viac informácií sa dozviete aj na facebookovej stránke https://www.facebook.com/cojaviem.rtvs,“ vyjadril sa pre portál Mediaboom.sk Juraj Kadáš.

Relácia Čo ja viem je licencovaným formátom What Do I Know holandskej spoločnosti Talpa. S ňou má, podľa všetkého, RTVS všetko dohodnuté aj pre tento rok, nakoľko podľa centrálneho registra zmlúv televízia nové práva nezakúpila. Zmluva, podľa ktorej vznikli minuloročné časti, zanikla 31. 12. 2014.

Čítať viac...
Nahor