Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Jarná Farma potvrdená, vieme, kedy ju chce Markíza odštartovať! Vráti exfarmárov

Markíza skutočne túto jar staví na najväčšiu istotu, po druhý raz v histórii šou nasadí Farmu v prvej polovici roka.

Jarná Farma by mala byť skutočnosťou. Ešte v októbri minulého roka vás portál Mediaboom.sk exkluzívne informoval o možnosti skorého návratu reality šou na obrazovky, pričom už sama televízia začína tieto správy potvrdzovať.

Markíza podľa našich informácií už oboznámila klientov s nasadením Farmy aj na jar. Ako informovala sama televízia, vysielať by ju opäť mala v jej tradičnom slote okolo 22-hej. Tentoraz by k tomu podľa prvých plánov Markízy mala bežať vždy päťkrát do týždňa, minulú jeseň vždy v jeden večer chýbala. Naďalej ráta televízia s Duelmi v piatok v druhom slote o 21:40, predchádzať by šou malo Búrlivé víno, ktoré však v piatky najviac prepadáva. Markíza môže svoje prvé plány ešte meniť.

Poznáme už pritom aj predbežné zámery Markízy, kedy chce v poradí siedmu Farmu odštartovať. Podľa našich informácií by sa tak malo stať na prelome februára a marca, prvý týždeň na Farme by mal odštartovať 29. februára 2016. Úplne prvé vydanie špeciálnej série odvysiela v piatok 26. februára po Búrlivom víne o 21:40.

Čítajte viac: Siedma Farma vyťahuje kontroverzných exfarmárov, túto jar chce poriadne zabojovať!

Aktualizácia: V súvislosti so siedmou Farmou sa pritom vedú diskusie, akých súťažiacich Markíza na statok povolá. Ako sme vás už v minulosti informovali, Markíza podľa viacerých zdrojov plánovala pokračovanie natáčania na farme, ktorú budovali súťažiaci šiesteho ročníka. Zároveň televízia nevyhlásila žiadny kasting.

Špekuluje sa tak o tom, či Markíza nepovolá do novej série na miesto, ktoré už je obriadené a upravené, bývalých ex-farmárov. Jedna z bývalých farmárok priznala ponuku od Markízy, podľa ktorej sa mala na dva mesiace za honorár vzdať svojho rodinného života. Už je pritom jasné, že do siedmej Farmy skutočne nasadí bývalých farmárov, viac nájdete v tomto článku.

Markíza znovu vyťahuje Farmu v jarnej sezóne, ktorá bola posledný rok pre ňu problémom. Dva roky po sebe na jar v druhom slote stavila na Rodinné prípady, ktoré jej už v roku 2014 hrali rozpačito, no minulý rok sa s nimi už výrazne trápila. Farma je pre ňu zárukou nadpriemerov.

Po prvý raz uviedla televízia zimno-jarnú verziu reality šou v roku 2012, a to ako prvá na svete. Stavila vtedy na extrémne podmienky, nakoľko šou štartovala v zime. Zimná verzia z roku 2012 patrí k nielen najkontroverznejším ale aj najsledovanejším ročníkom Farmy. Štartovala začiatkom marca, vysielala sa v prime-time po ôsmej večer proti Paneláku.

Čítať viac...
Nahor