Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dvojičky dôjdu do finále ešte pred vyvrcholením Talentu! Ďalšia séria neistá

Komediálny seriál Andyho Krausa ukončí svoje pôsobenie v jesennom programe Joj v zrýchlenom režime.

Dvojičky sa uviedli len koncom septembra a už je známy deň ich finále. Prispelo k tomu ich zrýchlené nasadzovanie, keď od soboty 7. novembra bude televízia ponúkať dve epizódy za sebou. Stane sa tak po tom, čo špeciál Moja mama varí lepšie ako tvoja okreše na jednu epizódu do týždňa vysielanú v piatky.

Všetkých 12 epizód komediálneho seriálu sa Joj pri tomto tempe minie v sobotu 14. novembra. Dvojičky sa tak v jesennej štruktúre neohriali ani dva mesiace. Vyvrcholia pritom akurát týždeň pred finále Česko Slovensko má talent, ktoré je naplánované na nasledujúcu sobotu 21. novembra.

To, či sa prvý veľký projekt Andyho Krausa od ukončenia Paneláku dočká aj ďalšej série, je otázne. Svojou výkonnosťou si totiž aktuálne pevnú pozíciu nevybudovali. Odštartovali pritom mimoriadne nádejne, keď v sobotu po Talente uhrali vysoký share 34 % a rating nad 10 %. Po usadení sa v ich sobotnom slote o 20:35 ale začali postupne klesať, pričom ostatný týždeň padli pod 18 % s ratingom len nad 6 %. Potrebujú aspoň o rating viac. Majú ešte štyri soboty na to, aby televíziu presvedčili o svojom potenciáli.

Komediálny seriál chabne aj v reprízach. Tie Joj z pondelka vyhodila už úplne, keď ich nahradila sériou Kameňákov. Svoju pozíciu neudržali reprízy ani v sobotu, kde ich televízia prehadzuje s Česko Slovensko má talent. Po novom tak reprízové Dvojičky pobežia v sobotu o 16:35, o 17:20 nadviaže Talent.

Čítať viac...
Nahor