Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Torty sa vracajú na obrazovky: Doma pred sviatkami odštartuje nový formát!

Stanica zmení žáner v podvečernom slote.

Doma od budúceho týždňa zmení zameranie v slote o 18:30. Kým v minulosti tomuto času patrili sitkomy či v súčasnosti reality formát Mamy tínedžerky, od pondelka 15. decembra vráti na slovenské stanice obľúbený žáner s pečením tort.

Stanica reláciu nasadzuje v súvislosti s blížiacimi sa sviatkami, keď chce dať prostredníctvom novinky divákom priestor na inšpiráciu. „Zoznámte sa s majstrami cukrárskeho umenia, pre ktorých nič nie je nemožné! Odhaľte tajomstvá a triky špičkových profesionálov. Nechajte sa v predvianočnom čase inšpirovať, aby aj váš vianočný stôl ozdobili Torty snov,“ uvádza televízia. V minulosti uspel zahraničný formát s tortami na konkurenčnej Joj, z úspechu nakoniec vznikla pôvodná slovenská relácia Najlepšie slovenské torty.

Torty snov sú austrálskym formátom stanice Lifestyle Food špecializujúcu sa na programy o varení. Program s pôvodným názvom Planet Cake vznikol v roku 2011, Doma odvysiela osem častí. Každý deň pri tom ponúkne dve epizódy za sebou, nakoľko minutáž jednej časti je okolo polhodiny.

Upútavka na novú reláciu Torty snov

Čítať viac...
Nahor