Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalší prepad Markízy, trojkou na trhu už aj Svokra! Piatkovú Zámenu manželiek okamžite sťahuje

Joj sa zas po štarte prepadli Habovřesky, Dobre vedieť predbehlo všetky nespravodajské programy.

Markíze to v hlavnej sezóne so Zámenou manželiek a ani Svokrou nevychádza. Prvá z reality šou zažila veľký prepadák posledné dva piatky, kedy z Markízy spravila až trojku na trhu, vďaka čomu Zámenu manželiek televízia okamžite sťahuje a o týždeň skôr vysúva na piatky nasadenie Babovřesiek. Rovnaký problém však začína Markíze robiť aj Svokra, ktorá vystriedala v utorky MasterChefa. Ostatne však dosiahla ešte horší rating ako kuchárska šou a skončila rovnako ako trojka na trhu. V ratingu prekročila 5 % s podielom pod 17 %.

Najvyššie bola Zoo, ktorá šla pod šestku s podielom nad 18 %. Neďaleko však bola relácia Nikto nie je dokonalý, ktorá atakovala päť a pol ratingu s podielom pod 18 %. V 12+ bola lídrom pri podieli 22,5 %. V ďalšej časti večera sa z pozície trojky do čela dostala Markíza so šou Dobre vedieť!, ktorá dokonca predbehla všetky predchádzajúce programy. S ratingom vyše 6 % bola totiž najsledovanejším nespravodajským programom dňa, v podieli šla pod 24 %. Habovřesky oproti štartu značnejšie klesli, dostali sa pod štyri ratingy s podielom tesne nad 14 %.

Na menších sa najviac darilo Plus, Hoď svišťom šiel cez 6 %, film Rivali vyskočil až na 7,5 % a stal sa najsledovanejším programom na týchto staniciach. Monk sa dostal pod 5 %, Dr. House zas pod 4 %. Dvíha sa telenovela Kúsok zo mňa, ktorá s prvou časťou prekročila 6 %. Dospeláci 2 na Dajto sa dostali nad 5 %, kriminálky CSI na Wau šli cez 2 a na 3,5 %.

Podvečer si posledné dni užíva zvýšenú pozornosť Búrlivé víno, ktorého finále 7. série už tento štvrtok Markíza nemálo pripomína. Tentokrát tesne podliezlo 23 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dvihla blízko ku 21 %. Televízne noviny zlepšili share na 30,5 %, Noviny atakovali 23 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie lídra, ktorému vyhovuje nasadenie priamo po Televíznych novinách. Športové noviny zato predbehol Šport Joj aj Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor