Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Chlapi neplačú už točia nové časti: Definitívny koniec Karin Haydu na obrazovke Markízy!

Nová séria podvečerného seriálu sa už natáča.

Seriál Chlapi neplačú bude pokračovať aj v roku 2015 a televízia sa pripravuje na zmeny. Ako už pred pár dňami prebehlo bulvárom, zo seriálu odchádza herečka Karin Haydu, ktorá sa tak vytratí aj z druhého denného seriálu Markízy. „Moja línia sa síce nateraz v seriáli uzavrela, ale Chlapom držím palce,“ povedala pre Eurotelevíziu herečka.

Haydu tak definitívne končí na obrazovke Markízy. Začiatkom minulého roka dostala úlohu v hlavnom seriáli lídra Búrlivé víno, kde hrala bývalku Juraja Loja, dlho sa však jej postava v deji neohriala. Na jeseň 2013 jej Markíza dala nové miesto práve v seriáli Chlapi neplačú, po roku a pol sa však televízia s herečkou lúči definitívne.

Haydu priznala, že práve Chlapi neplačú pre ňu znamenal jeden z tých stálejších príjmov. Aktuálne sa bude musieť spoliehať na jednorázové zárobky. „To je úplne prirodzené v našej brandži, že raz je práce kopec a inokedy pomenej. Účinkujem v divadle GunaGu, začali sme so zájazdmi po Slovensku s humoristickou šou – Vtipnejší vyhráva, občas reklama  a moderovanie spoločenských eventov a firemných večierkov,“ povedala pre Nový Čas herečka.

Čítať viac...
Nahor