Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno sa definitívne potopilo: Markíza mení vysielací čas, vrcholiť bude aj o polnoci!

S pokusom vysielať seriál o 20:30 skončí už tento týždeň.

Niekdajší hit končí ako absolútny prepadák. Búrlivé víno utŕžilo ďalšiu ranu do už pokazeného imidžu, keď smelé plány s jeho návratom na 20:30 skončili katastrofou. Seriál potopil Markízu na čísla, aké dosahovala v prvé mesiace roka, kedy sa dostala do veľkých problémov po odchode z terestriálu a s pôvodnými letnými plánmi končí.

Búrlivé víno tak zažije doslova déjà vu. Pripomenie si situáciu z februára 2016, kedy po veľkom prepade sledovanosti muselo opustiť svoj dlhodobý slot o 20:30 a zosunulo sa do neskorších hodín. Rovnaký krok urobí Markíza aj teraz, keď seriál presunie na 21:40.

Stihne tak urobiť ešte tento týždeň. Po prvýkrát k zmene v prime-time dôjde vo štvrtok, kedy sa na 20:30 vracia Dobre vedieť. Markíza nasadzuje premiéru. Televízia sa rozhodla definitívne zlomiť nad Búrlivým vínom palicu dnes, pre Dobre vedieť už nasadila aj upútavku s novým časom.

Búrlivé víno by sa malo po novom vysielať maximálne štyrikrát do týždňa, nie je vylúčené, že pôjde len trikrát. V piatok s určitosťou končí, Markíza na 20:30 vysúva české komédie, ktoré mali pôvodne nasledovať po seriáli. S filmami však televízia ráta postupne aj v stredy a tak i v tento deň by mala Búrlivé víno vynechať, inak spadne až k blízkosti 23. hodiny. V tomto čase sa však ale objaví. Nakoľko vypadáva z piatka, Markíza vo štvrtok odvysiela dve epizódy po sebe, ktoré vyplnia večer až do neskorej polnoci.

Čítať viac...
Nahor