Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno, Kredenc, Divoké kone aj Panelák: Proti hokeju nemali šancu! (sledovanosť)

Všetky štyri hlavné programy Markízy a Joj skončili v podpriemere.

Ani zápas Slovákov nepotrebuje RTVS k tomu, aby výrazne trápila komerčné stanice. Jeden z vrcholov základnej časti, súboj domáceho Česka proti Kanade, pútal pozornosť a zabezpečil Jednotke post lídra. Uspeli všetky tri tretiny, keď sa podľa informácií z prostredia televízie hýbali nad 26, 28 % a tretia časť sa vyšplhala až na 34,5 % (12 – 54). Ratingovo najvyššie a s postom najsledovanejšieho programu dňa skončila druhá tretina, ktorú sledovalo cez 11 % divákov.

Niet divu, že Búrlivé víno muselo prekúsnuť ďalší slabý výsledok so siedmimi ratingami a podielom nad 18 %. Divoké kone si ukrojili šesť ratingov a share 15,5 %. Nasledujúci program už obom televíziám prepadol ešte výraznejšie, keď Kredenc dosiahol svoj najhorší výkon v histórii s podielom pod 15 % a ratingom takmer 5 %, Panelák atakoval trinástku. Silný bol hokej nielen na Jednotke ale aj Dvojke, kde sa po 16-tej začal odohrávať ďalší šláger USA – Rusko. Zápas dominoval trhu, keď sa prehupol vysoko cez tridsiatku.

Menšie stanice boli večer len priemerné, Dajto s filmom Pomstiteľ dosiahol na 4,5 podielu, kriminálky CSI sa na Plus hýbali okolo štvorky, Mentalista Domy uhral 3,5 %.

Čítať viac...
Nahor