Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

BTLka opäť zastúpená v poradnom zbore na prípravu European Festival of Events

V talianskom Palerme sa opäť stretávajú najväčší eventoví odborníci Európy. Spoločne vytvoria poradný zbor, ktorý počas spolčných sedení vyprofiluje 2. ročník European Festival of Event, vyvrcholením ktorého bude odovzdanie cien EuBEA.

Po úspešnom prvom ročníku, sa v dňoch 5. – 7. novembra v španielskej Seville uskutoční v poradí 2. ročník European Festival of Events. Vrcholom festivalu bude aj tentokrát odovzdávanie cien EuBEA (European Best Event Awards), v ktorej sú oceňované najkreatívnejšie alebo exekutívne najlepšie prevedené európske eventy. Rovnako ako minulý, aj tento rok celej akcii predchádza stretnutie poradného zboru. To sa tentokrát uskutoční 5. a 6. júna v talianskom Palerme v Domina Coral Bay Hotel & Resort Sicilia Zagarella.

V priebehu 2 dní sa zástupcovia 20-členného zboru zloženého z predstaviteľov najvýznamnejších firiem, európskych obchodných spoločností či odborných médií musia dohodnúť na komplexnom harmonograme a obsahu festivalu. Na programe sú otázky ako určenie organizačných aspektov akcie, spôsob hlasovania, zapojenie publika a mnohé ďalšie. Slovensko v tomto zbore opäť zastupuje BTL komunikačná asociácia v osobe jej bývalého predsedu, Štefana Kozáka. Som nesmierne rád, že môžem byť opäť súčasťou niečoho tak veľkého  a významného na európskom eventovom poli,” povedal, Verím, že spolu s ostatnými odborníkmi sa nám podarí vyprofilovať čo najvhodnejšiu formu festivalu, ktorá bude dokonale reprezentovať udalosť realizovanú profesionálmi z európskeho eventového trhu.”

Čítať viac...
Nahor