Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Boje AS Trenčín o postup do Ligy majstrov odvysiela Dajto!

Počas júla odvysiela Dajto zápasy 2. predkola Ligy majstrov 2015/2016, v ktorých sa AS Trenčín popasuje s mimoriadne silným súperom – najslávnejším rumunským klubom FC Steaua Bukurešť.

„Sme radi, že divákom televízie Dajto môžeme sprostredkovať ďalšie špičkové futbalové zápasy. Veríme, že pre všetkých fanúšikov pôjde o veľký športový zážitok a Trenčínu prajeme veľa šťastia,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

„Zápasy proti Steaua Bukurešť sú jedným vrcholov v histórii klubu AS Trenčín. Rumunský majster sa zaradí k najslávnejším a najúspešnejším klubom, ktoré sa na Slovensku predstavili. Sme veľmi radi, že fanúšikovia, ktorí nemôžu prísť osobne na žilinský štadión, budú môcť vidieť tento zápas aspoň na televíznych obrazovkách. Sme presvedčení, že plné hľadisko pripraví skvelú atmosféru. Veríme, že divákom prinesieme zaujímavý futbalový zážitok nielen v domácom dueli, ale aj v bukureštskej odvete,“ povedal Martin Galajda, PR manažér AS Trenčín.

Skupina Markíza vďaka spolupráci s klubom AS Trenčín odvysiela na Dajto najskôr v utorok 14. júla 2015 prvý súboj, v ktorom zverenci trénera Martina Ševelu privítajú na ich prechodnom domovskom štadióne v Žiline 26-násobného rumunského šampióna FC Steaua Bukurešt. Stanica ponúkne aj odvetu v stredu 22. júla 2015.

Oba zápasy bude komentovať skúsený člen športovej redakcie TV Markíza Miroslav Špaček.

Plán vysielania 2. predkola Ligy majstrov na Dajto:

  • Utorok 14. júl 2015: AS Trenčín – FC Steaua Bukurešť o 20:15 hod.
  • Streda 22. júl 2015: FC Steaua Bukurešť – AS Trenčín o 20:15 hod.
Čítať viac...
Nahor