Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Anete Pariškovej diagnostikovali rakovinu. Moderátorka hlavných správ Joj leží v nemocnici

Len tento rok po odchode Adriany Kmotríkovej, ktorá boj so zákernou chorobou pred časom vyhrala, ju na mieste stabilnej moderátorky večerných Novín Joj vystriedala, teraz o záchranu života bojuje aj ona.

Tvár hlavných správ komerčnej dvojky Novín Joj, Aneta Parišková, bojuje s rakovinou. Dlhoročná hviezda spravodajstva Markízy, ktorá v roku 2007 po krátkej pauze na televíznej obrazovke nastúpila do konkurenčnej Joj, je momentálne v nemocnici.

Moderátorka začala boj so zákernou chorobou, v ktorom je len na začiatku. V nemocnici začala s chemoterapiou.

Našej dlhoročnej moderátorke a kolegyni držíme všetci palce, myslíme na ňu a prajeme veľa sily v boji s týmto ochorením. Veľmi si prajeme, aby sa čím skôr vrátila medzi nás,“ zareagovala v oficiálnom stanovisku Joj.

Parišková o svojej situácii prehovorila sama na sociálnej sieti: „V NOÚ som prvou chemoterapiou začala svoj dlhý a náročný boj s rakovinou. Lekárom, sestrám a sanitárkam z kliniky onkohematológie ďakujem za profesionálny a ľudský prístup a perfektnú starostlivosť. Všetkým dobrým a prajným ľuďom ďakujem za modlitby a podporu.“

Joj podobnú situáciu zažila len prednedávnom. Nádor na mozgu bol v roku 2015 diagnostikovaný jej dlhoročnej moderátorke hlavného spravodajstva Adriane Kmotríkovej, kedy sa na niekoľko mesiacov z vysielania tiež stiahla. Nakoniec boj s chorobou vyhrala a na obrazovky sa vrátila.

Hlavné správy Joj sa aktuálne opäť stávajú najsledovanejším hlavným spravodajstvom na Slovensku. Prvenstvo držali nepretržite štyri roky, strácať ho začali v priebehu tohto roka, najmä po nástupe koronakrízy, kedy vystrelili raketovo Televízne noviny. Za uplynulý týždeň už päť zo siedmich dní vyhrali opäť Noviny.

Televízia nateraz o náhrade za Pariškovú vo vysielaní nehovorí. Od odchodu Kmotríkovej sa vo vysielaní miesto nej začali striedať práve Parišková spoločne s Andreou Pálffy-Belányiovou, ktoré doplnili dovtedajšiu stabilnú moderátorku Luciu Barmošovú. Služby si tak nateraz delia medzi seba.

Čítať viac...
Nahor