Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kmotríkovej návrat do Novín lákal divákov, Joj lídrom v prime-time! Vysoko už Krimi

Mimoriadny večer priniesol Joj nadpriemer.

Joj na novú grafiku nastúpila úspešne. Televízia ju uviedla počnúc spravodajstvom Krimi, ktorému sa už oproti bežným dňom darilo nadpriemerne, keď dosiahlo podiel nad 27 %. Ešte vyššie vyskočili Noviny, do ktorých sa po troch mesiacoch vrátila Adriana Kmotríková. Silne medializovaný návrat priniesol zvýšenú pozornosť divákov, keď hlavné správy Joj vyskočili na rating 10,4 % s podielom 31,6 %. V 12+ sledovalo Noviny až 689-tisíc divákov, čím sa stali jednotkou celého dňa.

V tejto konkurencii sa nedarilo Televíznym novinám, ktoré spadli na podiel len 26,2 %. Predchádzala im slabá Kukučka s podielom pod 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja bola opäť nadpriemerná s podielom tesne nad 24 %. Joj bola vyššie so športovým spravodajstvom aj servisom o počasí, Najlepšie počasie sa k tomu stalo najsledovanejším programom dňa pred Novinami.

Na pomery staničných priemerov si lepšie viedla Joj aj po pol deviatej. Inkognito si aj tento týždeň polepšilo, keď ho malo sledovať 7,7 % divákov s podielom 21,9 %. Búrlivé víno malo podľa našich informácií sledovať o dve desatiny divákov viac, podiel dosiahol podpriemernú hodnotu 22,3 %.

S ďalším programom už očakávane Markíza odskočila, Farma sa vyšvihla k blízkosti 28 %, reprízové Dvojičky mierne podrástli pod 16 %. Nasledujúci Farmár hľadá ženu už prepadol s podielom len pod 12 %. Nevyskočila však ani Markíza, ktorej Rodinné prípady podliezli dvadsiatku.

Na menších staniciach sa darilo filmom, Pomstiteľ na Dajto sa prehupol cez sedem percent, rovnako tak aj Oceľová päsť na Plus. Menšia stanica Joj včera oslávila siedme narodeniny, jej najsledovanejším programom boli Profesionáli, v podieli sa dostali na 7 %. Medzi najsledovanejšie programy Doma patrili v pondelok opäť podvečerné sitkomy, Mentalista sa tesne prehupol cez päť podielov. Najvyššie sa vyštverala relácia Varte s nami, v podieli to stačilo nad 5 %.

Čítať viac...
Nahor