Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Aktualita: Prvé meno porotcovskej zostavy X Factor Slovensko známe?!

Markíza a Joj začali veľký súboj jarných speváckych šou zvádzať už na prelome novembra a decembra. Po tom, čo Joj ohlásila, že po prvý raz prinesie na Slovensko lokalizovanú verziu veľkej speváckej šou X Factor, tri dni na to Markíza a Nova potvrdili, že jar 2014 bude na ich obrazovkách patriť druhej sérii Hlasu Česko Slovenska. Obe televízie sa začali predbiehať v intenzívnych náboroch na kastingy, ktoré Joj aj Markíza usporiadali v polovici decembra.

Markíza s Novou už vypustili do médii postupne aj dve mená, ktoré sa určite stanú súčasťou druhého pokračovania česko-slovenského formátu The Voice. Moderátorom bude aktuálny porotca Česko Slovensko má talent Leoš Mareš a už prvé potvrdené porotcovské meno prinieslo oproti pôvodnej zostave zmenu. Markíza potvrdila pre Hlas Česko Slovenska 2 Martu Jandovú, ktorá porotcovala už v prvej Česko Slovenskej Superstar. V zákulisí Markízy sa momentálne šušká o ďalších dvoch menách, koučom by sa mal opäť stať Michal David a Markíza bojuje aj o veľkú zbraň v cielení na mladšie publikum rapera Majka Spirita.

Joj ešte obsadenie moderátora a poroty X Factor Slovensko tají, no neoficiálne sa momentálne aj vďaka sociálnym sieťam hovorí o speváčke Márii Čírovej. Na jej oficiálnom Facebook profile bola zverejnená jej fotografia spred plagátu k šou, na ktorej pózuje s prekríženými rukami. Informácie potvrdzujú, že Čírová v televízii natáčala upútavku ku náborovej kampani na X Factor. Stane sa tak práve ona prvou porotkyňou?
maria cirova

 

Čítať viac...
Nahor