Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aj Joj reaguje na neúspechy: Prvá dovolenka po dvoch častiach končí, objaví sa česká Súdna sieň!

Zmenu robí aj v nasadení Návštevníkov, ktorí mali skončiť v októbri, po úprave plánov dobehnú až budúci mesiac.

Nielen Markíza z týždňa na týždeň mení svoj program. Joj v závere tohto týždňa rozhodla o niekoľkých zmenách, ktoré majú posilniť jej výkony večer aj cez deň.

Radikálne rozhodnutie robí so šou Moja prvá dovolenka, ktorá sa po dvoch odvysielaných epizódach z programu vytratí. V pondelky o 22:00 nedokázala dosiahnuť ani na priemer stanice, Joj miesto nej predĺži slot pre Inkognito, ktoré potiahne o hodinu dlhšie.

Od budúceho týždňa tiež dvojka mení svoj denný program. Opustia ho reprízy Návštevníkov, ktoré mali dosahovať aj výraznejšie podpriemery. Miesto reality šou a rovnako aj predchádzajúcich Kostí nasadzuje Joj v dvojslote Súdnu sieň, pričom však využije české časti vyrábané pre Joj Family s podtitulom „Prípady od susedov“. Nábeh budú robiť pre Noviny o 16, ktoré sa stále hľadajú.

Nebude to ale jediná zmena, ktorá sa dotkne Návštevníkov. Tentoraz však nepôjde o ich obmedzenie v programe, práve naopak. Kým pôvodne Joj reality šou už oficiálne prvý novembrový týždeň neavizovala a potvrdila tak informácie o októbrovom finále, nakoniec sa šou predsa len pozrie aj do budúceho mesiaca. Joj totiž v novembri vracia Návštevníkov do programu, v stredu a štvrtok (2. a 3. novembra) nahradia okolo 23:00 pôvodne avizovaných Geissenovcov. Kedy šou skutočne vyvrcholí, je otázne, malo by sa tak ale definitívne stať budúci mesiac.

Čítať viac...
Nahor