Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Víťaz 1. kola 6. série Tvoja tvár znie povedome Martin Klinčúch, zdroj: Markíza

Aktuality

Zákulisie Tvojej tváre: Markíza dotočila šiestu sériu, chystá detský špeciál! Šebová v šou naposledy

Markíza šou skutočne natiahne o týždeň dlhšie.

Jediná ťažisková šou sezóny Tvoja tvár znie povedome ide postupne do finále, pričom vo svojej záverečnej časti prinesie aj niekoľko netradičných momentov.

Jeden z výraznejších nastane ešte pred finále, keď sa z poroty stiahne Zuzka Kubovčíková Šebová.

Tá šiestu sériu Tvojej tváre nakrúcala vo vysokom štádiu tehotenstva, pričom už pred mesiacmi Markíza rátala s tým, že do finále šou, podľa všetkého, nepotiahne.

Šebová porodila svojho druhého potomka predminulý víkend v čase vysielania Tvojej tváre, ktorú ešte v tom čase čakalo nakrúcanie záverečných častí.

Túto nedeľu sa pritom Šebová predstaví vo poslednej epizóde pred pôrodom.

Pre záverečné dve časti avizovala Markíza niekoľko riešení, ako sa so vzniknutou situáciou vysporiadať. Riešením môže byť aj oslovenie bývalých porotcov predošlých piatich ročníkov.

Markíze sa pritom zopakoval scenár ako pri vlaňajšej Superstar, kedy porotkyňa očakávajúca nového potomka porodila v priebehu šou. Minulý rok sa tak takisto stalo v závere šou a živých kolách Superstar, do ktorého sa však porotkyňa Monika Bagárová zapojila aspoň virtuálne aj po narodení dcérky.

Kým na divákov Tvojej tváre čakajú ešte tri súťažné kolá, Markíza už medzičasom kompletne dotočila všetky epizódy.

Televízia tak úspešne zvládla nakrúcanie šou aj počas pandémie, kedy musela výrobu programu podrobiť viacerým obmedzeniam. Okrem intenzívneho testovania, ktoré hneď v úvode šou odhalilo pozitívny test u Barbory Piešovej, ktorá bola v prvom kole nahradená Mirkou Partlovou, prebiehalo tiež nakrúcanie bez plného komparzu.

Samotné finále šiestej série Tvojej tváre je naplánované na nedeľu 9. mája, no tento rok sa však týmto dňom celebritná šou neskončí.

Markíza totiž potvrdzuje prvé informácie portálu Mediaboom.sk a skutočne pripravila aj jedno špeciálne kolo, ktorým o týždeň natiahne vysielanie šou.

Televízia pritom naozaj stavila na detských hrdinov a už o mesiac tak predstaví detský špeciál Tvojej tváre.

Do vysielania sa dostane v nedeľu 16. mája s upraveným názvom Tvoja MINI tvár znie povedome.

V špeciáli sa predstaví celkovo osem známych detských hercov, ktorí si vyskúšajú vystúpenia slávnych umelcov. Markíza tak aj týmto spôsobom ešte podporí svoje populárne projekty u mladých divákov.

Čítať viac...
Nahor