Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Televízia

Ďalšie mená Let´s Dance sú známe: Odhalená porota, návrat Adely Vinczeovej a Jána Koleníka!

Markíze sa podarilo udržať najpopulárnejšiu tvár minuloročného Let´s Dance aj pre nový ročník.

Mená novej ôsmej série Let´s Dance sa postupne odhaľujú.

Po zostave súťažiacich, ktorú ale Markíza napriek pôvodnému ohláseniu jej uzavretia ešte predsa môže rozšíriť o posledné meno, poznáme kompletnú porotu nového ročníka tanečnej šou.

V šou po jednom ročníku končí exotický porotca, Jorge González.

Kubánec, ktoré niekoľko rokov zasadol do poroty nemeckej verzie Let´s Dance, prekvapivo rozšíril minuloročnú štvoricu porotcov na Slovensku, s ktorým ho spájalo štúdium na Univerzite Komenského v Bratislave.

Po jednom roku ho však Markíza späť do poroty nepovoláva, a to napriek tomu, že tento rok bude v Let´s Dance účinkovať zahraničný herec rovnakého kubánskeho pôvodu, Mario Cimarro.

Televízia však ešte môže prekvapiť a Gonzáleza angažovať v inej úlohe, v ktorej by zabezpečoval komunikáciu medzi Cimarrom a porotcami či moderátormi.

V programe, naopak, pokračujú dve najstabilnejšie porotcovské mená.

V porote nebude chýbať choreograf Ján Ďurovčík, ktorý sa z doterajších siedmych ročníkov tanečnej šou zúčastnil v porotcovskej úlohe až šiestich sérií.

Ide o vôbec najčastejšie obsadzovaného porotcu tanečných projektov, bol súčasťou taktiež súťaží Bailando či Tanec snov.

Do poroty Let´s Dance Markíza aj tento rok zavolala tanečnú pedagogičku, Tatianu Drexler, ktorá sa dosiaľ zúčastnila piatich ročníkov tanečného formátu. Pravidelne ju do vlastnej verzie šou StarDance volá aj Česká televízia.

V šou nebude zároveň ani tento rok chýbať Adela Vinczeová.

Vinczeová je jedinou osobnosťou, ktorá bola súčasťou Let´s Dance v každej jednej sérii.

Potvrdzujú sa tak jej nedávne slová, keď po čerstvej adopcii dieťatka uviedla, že aj popri odmietaní väčšiny pracovných ponúk dá v prípade záujmu Markízy Let´s Dance opäť zelenú.

Vinczeová si už v Let´s Dance vyskúšala všetky pozície.

Najčastejšie tanečnú šou moderovala, jedenkrát si v nej zasúťažila. Vlani po prvý raz sedela na mieste porotkyne, pričom v novom ročníku si túto úlohu zopakuje.

Markíze sa zároveň podarilo do Let´s Dance zlákať aj najdôležitejšie meno minulého ročníka.

Televízia oficiálne potvrdila opätovnú účasť herca Jána Koleníka, ktorý s náskokom vyhral siedmu edíciu tanečnej šou.

Koleníkova popularita v minulom roku po čase opäť extrémne vyrástla, za čo vďačí televíznemu seriálu Druhá šanca a práve ťažiskovej súťažnej šou Let´s Dance. Markíza ho odvtedy pravidelne udržiava na svojich obrazovkách, čerstvo ho obsadila aj do výpravnej dobovej série Dunaj, k vašim službám.

Koleník sa tento rok do Let´s Dance vráti, keď nastúpi na miesto Jorgeho Gonzáleza ako štvrtý porotca.

„Byť v Let’s Dance a netancovať, bude pre mňa ešte väčšia výzva, ako keď som súťažil… Ale byť opäť pri tom, tešiť sa z tanca ako divák, ktorý nemá stres z tanečného výkonu, je pre mňa zážitok. Kritizovať je veľmi ľahké, ale konštruktívne hodnotiť je zodpovednosť. A naučiť sa tancovať za taký krátky čas pre ľudí, ktorí s tancom nemajú skúsenosť, si vyžaduje hlavne obdiv. Viem sa vcítiť do každého, keďže takto pred rokom som už bol na parkete. Hlavne je to šou, pri ktorej na chvíľu môžeme umelecky a kultivovane zabudnúť na okolitý drsný svet,“ okomentoval svoju prvú účasť v porote Koleník.

Mená moderátorov Markíza dosiaľ nepotvrdila.

Dá sa očakávať, že bude chcieť naďalej popularizovať herečku Martinu Zábranskú, ktorá je aktuálne hlavnou tvárou jej kľúčového denného seriálu Mama na prenájom.

Hlavným moderátorom sa vlani stal Viktor Vincze, ktorý však zažil moderátorský neúspech v dennej súťažnej šou Na love, ktorú Markíza po pár častiach zrušila. Súčasne časti divákov nesadol ani ako moderátor tanečnej šou.

Jeho účasť v Let´s Dance je otázna aj pre spomínanú adopciu bábätka spoločne s jeho manželkou, Adelou Vinczeovou.

 

Čítať viac...
Nahor