Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Zábava na RTVS pokračuje: Tieto obľúbené relácie potvrdené aj na jeseň!

Televízia sa s tvorcami a tvárami programov dohodla na ďalších sériách.

Populárne programy RTVS na obrazovke s premiérovými časťami zotrvajú minimálne do konca roka. Telerozhlas už odklepol pokračovanie ako večernej relácie Nikto nie je dokonalý tak podvečernej dennej šou 5 proti 5.

V prípade Nikto nie je dokonalý zároveň televízia ráta s nakrútením väčšieho počtu epizód ako minulú jeseň. Pred rokom sa rozhodla pripraviť 13 epizód, tentokrát to bude 15. Opäť ráta aj so špeciálnym silvestrovským dielom. Cena za jeden diel relácie sa oproti minulému roku, kedy dokonca medziročne poklesla, nemení, vyjde na 34 189,20 eur s DPH. Silvestrovská časť s dlhšou minutážou a viacerými hosťami bude taktiež stáť rovnako ako vlani 52 293,60 eur aj s daňou.

RTVS si aj naďalej v štruktúre ponechá dlhoročnú značku spojenú s Andrejom Bičanom 5 proti 5. Dennú šou vysiela s dvojročnou pauzou už od roku 2007. Na najbližšiu jeseň pripraví celkovo 80 dielov, každý za 4 300 eur bez DPH.

Najmä šou Nikto nie je dokonalý v ostatnom čase láme vlastné rekordy sledovanosti. Pred dvomi týždňami sa dokonca stala lídrom nielen v univerzálnej ale aj komerčnej cieľovke a predbehla tak ako hlavný program Markízy tak Joj. Darí sa jej zvyšovať sledovanosť aj plošne a posilňovať ako v ratingu tak podieli na trhu.

Čítať viac...
Nahor