Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: Markíza

Téma mesiaca

Výroby Markízy v plnom prúde: Nakrúca tiež Hornú Dolnú, jesenné plány stíha naplniť

Markíze sa podarí naplniť svoje avizované jesenné plány. Po začiatku uvoľňovania opatrení, po ktorých sa televízie mohli postupne vrátiť k nakrúcaniu relácií aj seriálov, komerčný líder oznámil, že svoju jesennú sezónu bude chcieť stavať na nových sériách Farmy, Sestričiek, Hornej Dolnej, Extrémnych premien či Oteckov.

Kým také Sestričky už má televízia dávno pripravené a Extrémne premeny roztočila vlani, iné programy boli závislé od vývoja situácie s koronavírusom.

Markíza už potvrdila, že od augusta definitívne ráta s nakrúcaním dvanástej série reality šou Farma, od polovice leta taktiež znovu roztočí sitkom Susedia, ktorý by mal doplniť zoznam jesenných programov.

Ako prvú výrobu televízia rozbehla tú s Oteckami, ktorí sú jej kľúčovým programom a ťahúňom sledovanosti v pracovné dni. Denný seriál, ktorý zastavovala počas koronakrízy z premiérových programov ako posledný, opäť roztočila začiatkom júna. V podobnom čase svoj „polodenný“ seriál Nový život znovu roztočila aj Joj a taktiež potvrdila dôležitú úlohu programu v jesennej štruktúre.

Zároveň Markíza v týchto dňoch naplno nakrúca aj nové časti Hornej Dolnej, ktorej zastavená jedenásta séria sa tak dostane k slovu nakoniec na jeseň.

Horná Dolná sa zo všetkých naplánovaných jarných programov Markízy ani nestihla prakticky rozbehnúť. Televízia 11. sériu komediálneho seriálu spustila vo štvrtok 5. marca, úvodná epizóda série bola pritom jediná, ktorú odvysielala. Takto si Markíza pošetrila prakticky všetky pripravené nové epizódy a doplní ich aktuálne vyrábanými.

Čítať viac...
Nahor