Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia má dočasné vedenie

S okamžitou platnosťou boli dočasne poverení vedením spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia Milan Dubec (34) a Martin Mihálik (43). Obaja sú poverení dočasným vedením vydavateľstva a preberajú zodpovednosť za hladký priebeh všetkých operácií s tým súvisiacich pri odchode doterajšieho generálneho riaditeľa Petra Mertusa, ktorý sa rozhodol po 14 rokoch v skupine Ringier Axel Springer Slovakia na základe vlastného rozhodnutia ukončiť v decembri t. r. svoje pôsobenie.

Milan Dubec, zakladateľ a spolumajiteľ najnavštevovanejšieho portálu na Slovensku, je zároveň súčasný generálny riaditeľ Azetu, kde spoločnosť Ringier Axel Springer Media AG získala v roku 2010 cez svoju slovenskú dcérsku spoločnosť 70-percentný podiel.

Martin Mihálik, súčasný člen predstavenstva Azetu a finančný riaditeľ Ringier Axel Springer Slovakia. Pred príchodom do firmy Ringier Axel Springer Slovakia v roku 1998 nadobudol skúsenosti z firiem Unilever a Mailtec. Od roku 1998 zastával niekoľko pozícií na finančnom oddelení a v roku 2004 sa stal finančným riaditeľom spoločnosti.

Mark Dekan, CEO Ringier Axel Springer Media AG: „Som rád, že Milan Dubec a Martin Mihálik prijali úlohu dočasne riadiť vydavateľský dom. Obaja majú hlboké znalosti o našej spoločnosti a vynikajúce zázemie v mediálnom odvetvi. Zabezpečia tak hladký priebeh všetkých operácií. Rád by som taktiež poďakoval Petrovi Mertusovi za jeho prácu pri budovaní Ringier Axel Springer Slovakia, najúspešnejšieho vydavateľského domu na Slovensku. Želám mu veľa úspechov do budúcnosti.“

TS Ringier Axel Springer Slovakia

Čítať viac...
Nahor