Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Vojna policajtov dostane rozšírenú minisériu! Joj chystá jej veľkú premiéru

Filmový kinohit si budú môcť diváci pozrieť v exkluzívnej rozšírenej verzii.

Rozšírená Vojna policajtov

Začiatkom februára sa do kín dostal akčný slovenský politický triler na motívy knihy Arpáda Soltésza Vojna policajtov, ktorý vyvolal medzi návštevníkmi veľký ohlas.

Jeho tvorcovia však súbežne s filmom pripravovali aj jeho rozšírenú verziu v podobe 4-dielnej minisérie určenej pre televízne vysielanie a streamovacie platformy, ktorá sa po 3 mesiacoch od kinopremiéry dostáva na verejnosť.

Minisériu Vojna policajtov ponúkne súkromná televízia Joj, ktorá ju v premiére uvedie na platforme JOJ Play.

„Napínavý krimi triler zo slovenského prostredia podľa knihy Arpáda Šoltésza. Dvaja policajti bojujú proti systému, pretože ich viac nebaví chytať zločincov, ktorí budú aj napriek dôkazom na druhý deň prepustení… Nejde o bežnú premiéru filmu na streame. Diváci sa môžu tešiť na exkluzívnu 4. dielnu minisériu, ktorá zásadne rozširuje dej o zábery a scény, ktoré sa do kinoverzie nedostali,“ uviedla televízia.

K dispozícii bude pre predplatiteľov vo verzii „premium“, dostanú sa k nej však aj iba zaregistrovaní užívatelia, a to za príplatok. 4-dielna verzia filmu Vojna policajtov bude na JOJ Play uvedená v máji tohto roka.

Po rekordnej Simone nový celovečerný stand-up

Joj zároveň na svojej platforme chystá dosiaľ najsilnejší mesiac od jej spustenia.

Okrem pokračujúcich premiér dennej šou Nákupné maniačky, ktorá je najsledovanejšou pôvodnou tvorbou na JOJ Play, v máji uvedie tiež prvý vlastný stand-up Konečne spolu, v ktorom vystupujú Michael Szatmary a Tomáš Hudák.

„Meníme premisu klasickej stand-up comedy a to, že na pódiu je vždy len jeden komik. Sme dvaja. Dopĺňame sa a robíme si žarty jeden z druhého. Tak to vníma a vidí divák. Pre nás to ale iné nie je. Robíme to aj v bežnom živote,“ hovorí Szatmary.

“Sme obaja muži v stredných rokoch a žartujeme o tom, čím žijeme. Takže si uťahujeme zo starnutia aj toho, ako sa mu snažíme márne brániť. Riešime otcovstvo a deti, ale aj ako fungujú vzťahy v dlhoročnom partnerstve a napokon modernú dobu a jej nástrahy. Občas je to mierne pikantné, inokedy pre niekoho možno príliš nekorektné, ale podľa nás vždy zábavné. Humor vždy odráža život a ten nie je tiež vždy uhladený a fér,” dodal Hudák.

Ide o projekt pod značkou Silných rečí, ktorý precestoval Slovensko a dostal aj svoj televízny špeciál.

„Silné reči vyprodukovali svoj prvý televízny comedy špeciál a plánujeme v tom pokračovať. Miško s Tomášom sú starí bardi, až zakladatelia slovenského stand- upu a svet na ich samostatnú (vyše) hodinovku čakal už približne sto-stopäťdesiat rokov. Teraz je tu a bude to epické. Teda tak epické, ako epický dokážu byť dvaja starnúci muži s klesajúcimi hladinami testosterónu. Určite si to pozrite. Dozviete sa o chalanoch veci, ktoré ste ani nechceli vedieť,“ povedal zakladateľ stand-up šou Silné reči Ján Gordulič.

Práve celovečerný stand-up patril k najúspešnejším projektom vyprodukovaným na konkurenčnej platforme Voyo.

Postarala sa oň Simona Salátová, ktorej šou Simona: Donaha! prerazila aj na televíznej obrazovke, keď absolútne zvalcovala silvestrovský večer roku 2023. Do vysielania bola pritom uvádzaná rok a pol po exkluzívnej premiére na Voyo.

MS v hokeji so špeciálnou talkshow

JOJ Play zároveň v máji ponúkne všetky zápasy Majstrovstiev sveta v hokeji 2024, ktoré budú môcť diváci sledovať od základného „free“ balíka zadarmo naživo aj zo záznamu.

Práve k MS v hokeji, navyše pri príležitosti ich konania v Českej republike, bude JOJ Play vysielať špeciálnu komediálnu česko-slovenskú hokejovú talkshow Puky a kotouče. Dostupná bude v platenej verzii „premium“.

Účinkovať budú ďalší komici zo Silných rečí či osobnosti českej kultúry.

Za Slovensko sa objavia Gabo Žifčák, Jakub Gulík, Marián Psár, Ján Gordulič, Ivan Kostra, Martin Hatala, Dia Renner, Matej Makovický, Milan „Docent“ Sedliak a za Česko Zdeňek Godla, Luděk Staněk, Natálie „Tali“ Schejbalová, Jindřich Šídlo, Nikola Džokič lebo Lucie Macháčková.

Čítať viac...
Nahor