Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené: Vladimír Železný bude generálnym riaditeľom TV Barrandov

Aktualizácia: Informáciu o menované Vladimíra Železného do čela TV Barranodov sú potvrdené. „Vracím se ke své profesní lásce. Televize se u nás mezitím příliš neproměnily, ale svět kolem ano. A tak je to výzva. Chci pomoci přeskočit první laťku k úspěchu, a tou je desetiprocentní divácký podíl,“ povedal priamo Vladimír Železný pre server IHNned.cz. Do novej pozície by mal nastúpiť 1. novembra.

Pôvodná správa:

Podľa zatiaľ neoficiálnych informácií by sa mal stať generálnym riaditeľom českej komerčnej televízie Barrandov. Informáciu priniesol server Digizone.cz.

Železný sa preslávil ako šéf prvej veľkej celoplošnej komerčnej televízie v Česku – TV Nova. Za jeho šéfovania Nova doslova vystrelila na pozíciu neohorozeného televízneho lídra. Železný sa angažoval aj na Slovensku, keď sa v roku 2002 podielal na vzniku TV JOJ. Neskôr sa televízia od Novy odčlenila.

Železný by mal byť menovaný do funkcie šéfa TV Barrandov tento štvrtok. V posledných rokoch sa manažment televízie menil často. Výkon stanice nedosahuje očakávania. Či sa táto informácia potvrdí, vás budeme informovať.

 

Foto: E15.cz

Čítať viac...
Nahor