Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Víkendová sledovanosť: Talentová show opäť najsilnejšia

JOJ sa tohtoročná talentová show vydarila a dosahuje výrazne nadpriemerné čísla. Aj včerajší výsledok šou Česko Slovensko má talent priniesol zlepšenie a stal sa najsledovanejším programom nielen víkendu, ale celého uplynulého týždňa. Podľa prvých neoficiálnych informácií šou dosiahla podiel viac ako 36%. Mala pritom veľmi silnú konkurenciu v podobe premiérového akčného trháku Parker, ktorý priniesol nadpriemernú sledovanosť aj Markíze – podiel sa pohyboval nad 30%. Na výsledok talentovej show to však nestačilo, tá podľa našich informácií získala o viac ako 100 tisíc divákov viac. JOJ bola v nedeľu jednotkou v prime time. Z malých staníc ponúkla v nedeľu najsledovanejší program PLUS v podobe relácie Krimi – podiel okolo 11%.

V sobotu bola lídrom v prime time Markíza. Reality show Farma dosiahla podľa neoficiálnych informácií podiel okolo 25%, JOJ ponúkla alternatívu v podobe filmu Som číslo štyri, ktorého podiel sa pohyboval  na 22%. Z malých staníc v sobotu uspel priamy prenos v boxe na stanici Dajto – Kličko vs Povetkin – s podielom okolo 8%.

Údaje o sledovanosti upresníme v prípade vydania tlačovách správ televízií.

Aktualizácia: Nedeľné čísla sledovanosti v tlačovej správe upresnila TV JOJ. Česko Slovensko má talent dosiahlo rating 14,8% a podiel 36,2%, Cesta do semifinále rating 8,3% a podiel 27%, Krimi na Plus rating 4,2% a podiel 10,9%.

 

Čítať viac...
Nahor