Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Viete prví: V programe už čoskoro skončí aj ďalší seriál Nový život! Joj dôjdu všetky nakrútené epizódy

Markíza túto stredu odvysielala pre túto jar pravdepodobne poslednú časť Oteckov, čoskoro skončí aj ďalší pôvodne intenzívne nasadzovaný seriál.

Z televíznej obrazovky postupne zmiznú ďalšie programy. Kým Markíza už prakticky všetky premiéry z vysielania stiahla, Joj a RTVS v ich nasadzovaní aj počas krízy vytrvávajú, no čoskoro sa im nové diely programov minú.

V najbližšom čase sa tak stane aj v prípade úspešnej série Joj Nový život, ktorú pôvodne vysielala trikrát do týždňa. Od nástupu pandémie koronavírusu stiahla jej nasadzovanie len na stredy, keď začala s veľkým šetrením epizód, no ani to jej nezabezpečí vysielanie seriálu do konca jari.

Po Oteckoch, ktorí skončili v programe túto stredu a vrátiť sa nemusia celé mesiace, sa čoskoro z programu stiahne aj druhý pôvodne intenzívne nasadzovaný seriál.

Nový život podľa prvých predbežných plánov už Joj nebude môcť nasadiť od mája, kedy zaň bude hľadať náhradu. Nateraz má avizovať filmovo spracovanú minisériu Hotel, ktorú v premiére vysielala v roku 2018.

Nový život tak v programe skončí v priebehu apríla, stať by sa tak malo dokonca už pred jeho koncom. Joj by mala mať k dispozícii posledné tri časti, po ktorých plánuje v seriáli pokračovať, no stane sa tak až po uvoľnení koronakrízy a prísnych opatrení.

Spolu s Novým životom v programe v apríli skončí aj posledný premiérový seriál, ktorý ešte v tom čase ostane v programe, Jenny. Finále ho čaká s desiatou časťou v stredu 29. apríla. Jednotka už túto nedeľu uzavrie najúspešnejší seriál jari Hniezdo, nasledovať ho bude spomínaný Nový život.

Čítať viac...
Nahor