Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Viete prví: Markíza zbrojí, Farma 8 pôjde na jar! Poznáme dátum štartu aj nasadenie

Markíza v hlavnej sezóne vytasí najväčšie zbrane, chce otočiť súčasné mimoriadne slabé výkony.

Nová Farma je na spadnutie. Jedna z najväčších istôt programu Markízy bude mať jasnú úlohu posilniť pozíciu televízie naprieč celým týždňom, pričom v súčasnosti to potrebuje viac ako kedykoľvek pred tým.

Jarná Farma 8 odštartuje o málo skôr, ako sa podľa prvých informácií očakávalo, predstavovací diel 12 nových farmárov je naplánovaný na štvrtok 9. marca po Dobre vedieť! o 21:40.

Naplno začne reality šou od 13. marca. Markíza s ňou pôvodne mala v pláne obsadiť pondelky po Kredenci od 22:10, kedy nahradí Kávomat, nie je však vylúčené, že v prípade pokračujúcich hlboko podpriemerných výkonoch Kredenca sa presunie na 21:40. V tomto čase pobeží v utorky, kde vystrieda O 10 rokov mladší a štvrtky. Na piatky je už tradične naplánovaný farmársky maratón, o 20:30 pôjde klasická časť, na tú následne nadviaže vyraďovací Duel.

Napriek tomu, že šou štartuje o mesiac, Markíza zatiaľ s výrobou podľa našich informácií ešte nezačala. Rozbehnúť by ju mala od budúceho týždňa, bude tak mať približne trojtýždňový náskok oproti vysielaniu.

V rovnakom čase s Farmou do vysielania nastupuje aj tretia séria Tvoja tvár znie povedome, ktorá už pozná kompletnú osmičku súťažiacich. Televízia aj v marci rátala s vysielaním Divokého Zapadákova a doku reality šou Baby Boom, to sa však už v tejto chvíli neočakáva. Markíza potrebuje aktuálne zlepšiť výkonnosť všetkých siedmich dní v týždni, neúspech jej prináša aj stredajšia Chart Show či dokonca štvrtkové Dobre vedieť, ktoré majú pokračovať aj v hlavnej sezóne.

Čítať viac...
Nahor