Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Vieme prví: Po Bučkovcoch chystá Joj návrat aj najkontroverznejšieho formátu! Bude však iný

V roku 2015 by sa mal na Joj po troch rokoch s novou sériou vrátiť kontroverzný Farmár hľadá ženu.

Kým rok 2014 sa takmer celý niesol v duchu vypratávania kontroverzných formátov z vysielania, s blížiacim sa rokom 2015 sa niektoré známe postavičky či formáty na obrazovky vracajú. Okrem toho, že Joj na Pluske uviedla reality novinku, nahú zoznamku Adam hľadá Evu, na hlavný kanál sa vrátila obľúbená rodina zo Sihly s treťou sériou šou Bučkovci. Televízii tento návrat priniesol vytúžený efekt, keď relácia dosahovala najlepšie výsledky spomedzi všetkých jesenných programov vysielaných po Paneláku o 21:40.

V roku 2015 sa pri tom podľa informácií Mediaboomu dočká návratu najkontroverznejší formát televízie, Farmár hľadá ženu. Ten sa naposledy s novými časťami vysielal na jeseň 2012, kedy jeho popularita zažila výraznejší pokles. Odvtedy mu televízia dala pauzu.

Kým s každou sériou sa úroveň správania súťažiacich v tejto šou znižovala, pri štvrtej sérii Farmára by to malo byť inak. Televízia by mala z kontroverznosti výrazne ubrať a šou by sa mohla čiastočne podobať na niekdajšiu českú verziu, ktorej prvé série boli skôr dokumentárneho charakteru. Aj Prima nakoniec pritvrdila.

Možnosť návratu šou Farmár hľadá ženu už v minulosti nespochybňoval ani generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega. Už vtedy však zdôraznil, že ak, tak v romantickej podobe. „Farmár hľadá ženu, či Mama, ožeň ma, to sú vo svete populárne a úspešné formáty, ale ich kvalita záleží od dramaturgie a samotnej realizácie. Ak by ste postupovali presne podľa “biblie” k týmto šou, urobíte krásnu, romantickú reláciu, ktorá je všeobjímajúca a ľuďom sa páči. Ak od toho vybočíte, idete do neprebádaných vôd,“ povedal Grega.

Čítať viac...
Nahor