Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľký televízny rozchod: Kraus na Kolibe po Paneláku skončil! Jeho poslednú sériu obhajuje

V roku 2008 získala Joj Krausa ako silnú posilu, ktorý pre ňu stvoril jeden z jej najväčších fenoménov Panelák, dnes, práve po tomto seriáli, v televízii skončil.

Dlhoročná spolupráca Andyho Krausa a Joj sa skončila. Tvorca úspešných seriálov Keby bolo keby, Pod povrchom a v minulosti aj Panelák nezažíval od ukončenia najdlhšie vysielaného denného seriálu v roku 2015 dobré obdobie, keď sa už neujala žiadna jeho seriálová novinka.

Veľké očakávania vyvolal prvý projekt Krausa po Paneláku, komediálny seriál Dvojičky, ktorý v septembri 2015 odštartoval mimoriadne silný, skončil však v hlboko podpriemerných vodách. Vôbec sa navyše neujal nasledujúci komediálny seriál Dovidenia, stará mama, pri ktorom Kraus kritizoval televíziu za vysielací čas. Katastrofou tento rok skončil návrat Paneláku, ktorý sa minulý mesiac lúčil s podielom pod 10 %.

Práve tieto neúspechy sa podľa všetkého podpísali pod rozchod tvorcu a televízie, keď sa Kraus s Joj už nedohodli na ďalšej spolupráci. Kraus napriek podpriemerným výkonom Panelák obhajuje, v rámci potenciálu tohtoročnej série ho však označil za „polomŕtvolu“. Tam aj bola taká dohoda, že urobíme pokus a oživíme ho. Ale úprimne, tá ,polomŕtvola’ už bola v takom štádiu, že by bolo treba veľmi dobre namixovať infúziu, aby sa to prebralo. Aj keď ja som s poslednou sériou spokojný,“ povedal pre Včas.sk. Kraus na nových častiach pracoval aj ako režisér.

Čítajte aj: EXKLUZÍVNE: Susedia po jedenástich rokoch ožijú, Markíza pripravuje nové časti kultového seriálu!

Kraus po odchode z Joj mal nájsť miesto späť v Záhorskej Bystrici, kde sa mal vrátiť po desiatich rokoch. V minulosti pre ňu pripravoval zábavné relácie Uragán, Hurikán, dostal aj vlastnú talkshow Nech sa páči. Jeho najúspešnejším projektom spoločne s Petrom Marcinom bol seriál Susedia, na ktorého nových častiach mali podľa našich exkluzívnych informácií začať po rokoch opäť pracovať.

Čítať viac...
Nahor