Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľký novoročný prepadák Markíza dovysiela v prime-time! Zakázanú lásku sťahuje až z piatka

Televízia sa rozhodla vo vysielaní štvordielnej minisérie vytrvať aj po veľkom fiasku úvodnej epizódy.

Po extrémne silnom nástupe do nového roka 2018 zažila Markíza hneď na druhý deň pád na úplné dno. Po návrate Susedov plánovala televízia nasledovné prvé štyri pracovné dni roka vyplniť krátkou štvordielnou minisériou Zakázaná láska, no tento krok nakoniec dopadol katastrofou.

Už prvú časť španielskej minisérie si pozrelo len 5,1 % divákov, druhá klesla v stredu na ešte horších 4,6 %. Podielovo sa zatiaľ seriál hýbe okolo 12 %. Pre Markízu je o to väčší neúspech, že uvoľnila cestu seriálovej novinke Joj Vlci, ktorá má zatiaľ za sebou dva vydarené večery.

Markíza sa rozhodla po neúspechu prvej časti Zakázanej lásky nereagovať a ponechala minisériu v pôvodnom čase o 20:30. Nakoniec ju v prime-time aj dovysiela, ukončí ju však o deň skôr, keď dnes, vo štvrtok, odvysiela oba zvyšné diely za sebou. Program tak mení až na piatok, kedy miesto Zakázanej lásky odvysiela českú komédiu Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Markíza takto neponechá uvoľnený priestor druhej januárovej novinke Joj, ktorá práve v piatok štartuje novú game show Veľký balík.

Čítať viac...
Nahor