Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľký návrat do Paneláku: Napriek kritike sa do seriálu po rokoch vracia Gregorová!

V médiách prepieraná Hana Gregorová sa po rokoch vráti do denného seriálu.

Panelák bude chcieť svojich verných divákov pri jeho návrate poriadne zaujať. Do deja sa totižto vráti jedna z hlavných postáv, ktoré svoje účinkovanie v ňom skončila pred niekoľkými rokmi. Tvorcovia opäť do Paneláku oslovili Hanu Gregorovú, ktorá mala prikývnuť. V seriáli hrala postavu Jarmily – matky Jakuba Švehlu, ktorého v poslednej sérii nechali tvorcovia pre jeho odchod do Búrlivého vína zomrieť.

Návrat Gregorovej televízia zatiaľ oficiálne nepotvrdila, s informáciu prišla Pluska. Zaujímavosťou je, že Gregorová ako kritička denných seriálov mala ťažké srdce aj na samotný Panelák. V jeho prípade nekritizovala výrobu ani scenáre, ale spôsob, akým ju tvorcovia vyškrtli z deja. V roku 2014 pritom jasne odmietla, že by mala záujem o návrat do seriálu. „Pred štyrmi rokmi mi nikto neoznámil, že tam končím, tak čo myslíte? Mám chuť sa tam vracať?” povedala pre Nový čas.

Zoznam hercov pre pokračovanie Paneláku sa začína rozširovať. Z pôvodných postáv boli potvrdení  Diana Mórová, Ján Koleník, Mirka Partlová, Marián Miezga či Braňo Bystriansky, z nových mien Lucia Lapišáková, Milo Kráľ, Vlado Černý aj Natália Germániová. Panelák sa na obrazovky vráti na jar 2017 v čase 15. narodenín Joj, tie pripadajú na štvrtok 2. marca.

Čítať viac...
Nahor