Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Veľké zmeny v živote Simona Cowella! Po zrušení X Factoru sa stal hrdým otcom!

Simon Cowell sa v piatok stal otcom. Jeho partnerka, Lauren, porodila dva týždne pred termínom.

Najprv rodinu striktne odmietal, dnes je už dokonca otec. Najznámejšiemu porotcovi talentových šou a tvorcovi veľkých formátov X Factor a Got Talent, Simonovi Cowellovi, sa v piatok 14. februára 2014 narodil syn. Jeho partnerka, Lauren Silverman, mala pri tom predbežný termín pôrodu stanovený až na 28. februára, no synček sa na svet vypýtal o dva týždne skôr. Lauren preto museli v piatok na obed previezť okamžite do nemocnice v New Yorku, pričom predčasný pôrod zalarmoval aj porotcovského kata. Ten sa totiž aktuálne nachádzal v Londýne a do Ameriky letel najskorším možným lietadlom. Cowell už oznámil aj meno jeho syna. Volá sa Eric, pričom meno dostal po Simonovom otcovi.

Správa o tom, že Cowellova partnerka Lauren je tehotná, vyvolala vo svete veľké prekvapenie. Simon sa totiž niekoľko raz nechal počuť, že rodinu zakladať neplánuje. Postupom času sa však aj on usadil a Cowellovu postupnú zmenu z búrliváka na budúceho otca bolo možné sledovať aj vďaka jeho vystupovaniu v talentových súťažiach.

Ani tento rok nebude Cowell chýbať v porote jedného z jeho vlastných formátov, no tento raz zmení krajinu. Americká stanica FOX totižto oznámila, že s formátom X Factor po troch sezónach pokračovať nebude a Simon sa tak bude môcť vrátiť do svojho rodného Anglicka. „Som nadšený, že sa vraciam do britského X Factoru. Sú to tri roky, čo som bol v porote a teším sa, že znovu nájdeme hviezdu,“ vyjadril sa. Cowellova účasť tak jednoznačne ešte zvýši atraktívnosť novej 11. série mimoriadne úspešnej britskej verzie speváckej šou.

Čítať viac...
Nahor