Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Veľké špekulácie o zrušení V siedmom nebi: Poznáme definitívnu pravdu! Relácia môže zo špekulácií ťažiť

Bulvárny denník v sobotu prišiel s titulkou, ktorá špekuluje o úplnom skončení Rozborilovej relácie na Joj.

V siedmom nebi čaká najbližší štvrtok 3. decembra už len posledné vydanie tejto sezóny, pričom podľa Plus jeden deň môže byť aj posledné. Denníku túto informáciu prezradil zdroj z prostredia televízie. „Všetci zo štábu si myslia, že keď sa rozpráva o konci, kompetentní majú na mysli iba koniec jesennej sezóny. No pravda je taká, že by sa mala skončiť celá relácia,“ cituje zdroj Pluska. Ešte v rovnakom článku denníka túto správu dementuje oficiálne Joj aj režisér projektu Peter Núňez. Podľa jeho slov s televíziou dokonca rokuje o výrobe ešte väčšieho počtu epizód.

Nebeská relácia, ktorá má za sebou jednu úspešnú a jednu rozpačitú sezónu by podľa informácií portálu Mediaboom.sk mala rozhodne pokračovať. Potvrdiť by sa mohli aj Núňezové slová, nakoľko podľa niektorých špekulácií by sa V siedmom nebi mohlo objaviť už v jarnej sezóne 2016. Joj by tak pokračovala v každosezónnom nasadení projektu s Vilom Rozborilom, nevymýšľala by však nový program ako túto jar, keď uviedla Tanec snov.

Špekuláciám môže pridávať aj aktuálna upútavka Joj na reláciu, v ktorej Rozboril hovorí o poslednom Siedmom nebi. Nešpecifikuje však, že v tejto sezóne. Aj týmto spôsobom v spojení s mediálnou aktivitou môže relácia nabrať najbližší štvrtok divákov.

Čítať viac...
Nahor