Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Aktuality

Veľké finále v prime-time: Oteckovia dostanú celovečerný špeciál, poznáme dátum vysielania!

Oteckovia uzavrú svoje vysielanie avizovaným špeciálom, so záverečnou časťou sa dostanú rovno do hlavného vysielacieho času.

Spoločne so stredajším uvedením novej staničnej grafiky Markíza zaujala aj naznačením pripravovaného prekvapenia, ktoré chystá ešte v lete do svojho vysielania.

V tlačovej správe o ňom hovoril šéf marketingu Markízy, Michal Borec, ktorý ho potvrdil priamo v deň 26. narodenín Markízy: „Nový moderný a progresívny grafický vizuál považujeme za prvý darček pre našich divákov, máme však pripravené aj ďalšie veľké prekvapenie.“

Detaily prekvapenia televízia neprezradila.

Prekvapia Oteckovia

Podľa našich informácií sa pripravovaným veľkým prekvapením televízie stane očakávané veľké finále Oteckov.

Kým v máji Markíza ohlásila ukončenie ich vysielania, v júni už pri uzatváraní sezóny hovorila iba o ich „jarnom finále“. Potvrdzovala tak, že sa s televíznou obrazovkou nelúčia úplne.

Tvorcovia mali v priebehu júna nakrúcať ešte jeden špeciálny diel Oteckov, ktorým Markíza uzavrie letné prázdniny.

Súčasťou špeciálneho vyvrcholenia Oteckov bude veľký návrat postáv, ktoré zo seriálu v priebehu vysielania odišli.

Vôbec najatraktívnejším bude návrat pôvodného otecka, právnika Alexa, ktorého stvárňoval Braňo Deák. Herec zo seriálu odišiel na konci minulého roka po tom, čo Markíza vyškrtla jeho postavu zo seriálu pre úlohu v konkurenčnej seriálovej novinke Hranica.

Spolu s Deákom by sa pritom mali v záverečnej špeciálnej časti objaviť všetky postavy z jeho dejovej linky. Tú tvorila jeho seriálová priateľka Ema, ktorú hrala Jana Kovalčíková, a jeho seriálový syn Max, ktorého stvárňoval Tobias Král. Všetci traja patrili medzi najobľúbenejšie tváre seriálu.

„Teším sa, že sa na nakrúcaní stretneme stará partia,“ povedal k návratu pôvodných postáv Marek Fašiang v nedávnom rozhovore pre Evitu na Exprese. Herec v rádiu potvrdil, že sa v špeciálnej časti vrátia na obrazovky práve tváre, ktoré v najnovšej sérii chýbali. „Predstaví sa tam celá linka Braňa Deáka a postáv okolo neho,“ dodal Fašiang.

Veľké finále v prime-time

Markíza pripravuje záverečný diel Oteckov uviesť v hlavnom vysielacom čase.

Symbolicky s poslednou epizódou sa tak dlhoročný podvečerný seriál dostane po prvýkrát do prime-time, v ktorom sa objavil len na Štedrý deň pri krátkych vianočných špeciáloch.

Oteckovia vo finále dostanú mimoriadnu celovečernú epizódu.

Markíza s jej odvysielaním počítať práve na svoje narodeniny – v stredu 31. augusta od 20:30, a teda v deň, nakedy včera ohlásila pripravované veľké prekvapenie.

Fanúšikovia Oteckov dostanú na záver vysielania špeciálnu porciu seriálu, keď finálový diel potrvá až do 22:35.

Dej finálovej epizódy Oteckov

Oteckovia po takmer piatich rokoch vo vysielaní vyvrcholia svadbou Mareka Fašianga.

Chýbať nebude ani rozlúčka so slobodou a nevyhnutné zvraty, ktoré ohrozia realizáciu celej svadby.

„Oteckovia pripravia Tomášovi prekvapenie a zorganizujú mu rozlúčku so slobodou. Tá sa im však poriadne vymkne spod kontroly! Julka sa veľmi túži opäť stretnúť s Maxom ale bojí sa, že Beckerovci nestihnú lietadlo a na svadbu neprídu… Naplnia sa jej obavy? Lucia je z Lukyho a Terky nešťastná. Nechcú totiž žiť spolu ako jedna rodina. Terkin pôrod však zamieša nečakane karty… Gréta začína byť poriadne nervózna! Obrad má byť každú chvíľu a Tomáš stále neprišiel domov… Bude sa konať svadba alebo nie?“ znie anotácia finálového dielu.

 

Čítať viac...
Nahor