Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Tvoja tvár vrcholí: Rozboril v stredu neuhne, proti finále Joj zabojuje premiérovým animákom!

Šou Tvoja tvár znie povedome tento týždeň skončí, Joj nepoľaví.

Nečakaný jarný valec Tvoja tvár znie povedome čakajú posledné dve vydania. Zmena Markízy v nasadení záverečných častí Joj neovplyvní, naopak, televízia skúsi zabojovať.

Semifinále celebritnej speváckej šou Markíza nasadí výnimočne už túto stredu, aby mohla finále odvysielať už v nedeľu 1. mája. O skoršom ukončení súťaže oproti očakávaniam vás exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk. Líder sa rozhodol poponáhľať v súvislosti so štartom Majstrovstiev sveta v hokeji a tým, že v nedeľu 8. mája hrá večerný zápas slovenská reprezentácia.

Napriek tomuto režimu Joj neuhýba. Aj túto stredu odvysiela reláciu V siedmom nebi, ktorej súčasná tretia sezóna patrí nateraz k najmenej sledovanej. Proti nedeľnému finále zároveň nasadzuje jednu z jej najsilnejších animovaných premiér Krúdovci, ktorú začala promovať už minulý týždeň. Práve premiérový animák dokázal proti Tvojej tvári zafungovať najlepšie, podarilo sa to však hitu Ľadové kráľovstvo, ktoré Joj uviedla na Veľkú noc.

Markíza už po úspechu prvých častí šou Tvoja tvár znie povedome neváhala a rozhodla sa pre druhú sériu. Predĺžila si tak prenájom priestorov v Inchebe, kde stále stojí štúdio šou. Dlho ich oddychovať nenechá, výrobu druhej série spustí už v máji.

Tvoja tvár znie povedome sa stala jednoznačným jarným hitom. V závere premiérových častí Hornej Dolnej sa dokonca dotiahla aj na komediálny valec, ktorý bol celý minulý rok najsledovanejším programom roka. Potrápiť ho na jeseň dokázala len šou Česko Slovensko má talent.

Čítať viac...
Nahor