Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: RTVS

Pikošky

Trochu inak prejde zmenami: Adelina talkshow pobeží častejšie, končí v priestoroch SND!

Talkshow Trochu inak vstupuje do novej sezóny so sériou noviniek.

Už od roku 2013 píše divadelná talkshow Adely Vinczeovej Trochu inak históriu na televíznej obrazovke.

Šou, ktorá začínala s televíznymi záznamami na obrazovke spravodajskej televízie TA3 sa od roku 2017 presunula do verejnoprávneho priestoru, pričom na RTVS dostane od tejto jesene po prvýkrát väčší priestor.

Televízia aktuálne ohlásila, že talkshow Trochu inak bude po novom vysielať až dvakrát do mesiaca a relácia tak zdvojnásobí svoju periodicitu premiérových epizód.

Zámerom tvorcov je predstaviť viac zaujímavých osobností a taktiež zastabilizovať vysielací čas, ktorý talkshow nachádza po najsilnejšej zábave RTVS Milujem Slovensko.

Trochu inak sa bude na jeseň vysielať v piatkovom prime-time o 22:15, naďalej na menšej Dvojke. S prvým vysielaním sezóny štartuje tento piatok 10. septembra, ďalšiu časť po zmene vysielania tak uvedie už 24. septembra.

Divadelnú talkshow Adely Vinczeovej čaká aj ďalšia výrazná zmena.

Trochu inak po tejto jari končí v priestoroch Slovenského národného divadla a presúva sa do menšieho štúdia L+S, ktoré po sebe zanechal zosnulý Milan Lasica.

Štúdio už dlhšie trápili finančné problémy, pričom samotný Lasica nevylučoval ani jeho koniec. Aktuálne RTVS v priestoroch divadla nakrúca aj návraty k Večerom Milana Markoviča s aktuálnym Markovičovým komentárom k vysielaným reprízam, ktorým zasadzuje ich obsah do vtedajšieho kontextu.

Čítať viac...
Nahor