Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Zaujímavosti

Exkluzívne: Moju malú princeznú vystrieda nová telenovela, poznáme dátum štartu seriálu Cennet!

Doma už čoskoro do vysielania miesto telenovely Moja malá princezná nasadí nový turecký seriál.

Ženská stanica Doma bude vo vysielaní premiérových večerných telenoviel pokračovať aj naďalej. Už čoskoro pritom ukončí vysielanie aktuálnej úspešnej tureckej série Moja malá princezná, ktorú nahradí ďalšia novinka.

Ako je už známe, Doma plánuje do vysielania zaradiť novú tureckú sériu s názvom Cennet (Cennet’in Gözyaşları), ktorá v domácom Turecku bežala v rokoch 2017 a 2018. Dramatická turecká novinka Cennet ponúka celkovo 115 častí, jej vysielanie tak Doma vydrží do leta.

Doma ju totiž do vysielania podľa informácií portálu Mediaboom.sk nasadí už budúci mesiac. Novinku Cennet plánuje úvodnou dvojepizódou odštartovať na konci marca, konkrétne sa do vysielania dostane od pondelka 30. marca. Patriť jej bude tradičný hlavný čas o 20:30 a vyhradené bude mať klasicky dve hodiny do 22:30.

Anotácia seriálu Cennet
Cennet už po narodení opustila matka a so životom sa snaží pasovať statočne, aj keď jej zúfalo chýba materinská láska. Vychovávaná starou mamou, Cennet toho v živote mala v detstve len málo, až na jej najlepšieho priateľa, od ktorého ju však odlúči nehoda, po ktorej jej priateľ bez stopy zmizne. O niekoľko rokov neskôr, napriek chudobným pomerom, v ktorých vyrastala, sa Cennet vďaka tvrdej práci stala jedným z najlepších študentov v triede architektúry. Po maturite Cennet matka jej spolužiačky Melisy ponúkne vysnívanú prácu v úspešnej firme. Tam stretáva Selima, s ktorým ich to začne k sebe priťahovať, keď si Selim začne spomínať na svoju priateľku z detstva, na ktorú už dávno zabudoval. Spoznáva v nej Cennet, no tomuto vzťahu vôbec nie je naklonená Melisina matka, ktorá mala so Selimom iné plány – oženiť ho s jej dcérou. Keď však na krku Cennet objaví materské znamienko, ktoré je úplne rovnaké, ako to na krku dieťaťa, ktoré pred vyše 20 rokmi opustila, začne veriť, že Cennet sa v jej živote neobjavila náhodou. Na zásah osudu však nereaguje materinskou láskou, ale plánom, ako sa jej dávno opustenej dcéry po druhýkrát zbaviť.

Všetko o telenovelách

Čítať viac...
Nahor