Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Pikošky

Tajnosti po finále Ruže pre nevestu: Koniec vzťahu Tomáša a Petrany! Rozchod počas vysielania šou

Markíza rozpadnutie vzťahu niekoľko dní tajila, dvojici vzťah skomplikovala aj samotná šou.

Pár dní po finále Ruže pre nevestu je oficiálne jasné, ako dopadol vzťah vyvolenej dvojice.

Ženích z prvej série zoznamovacej reality šou, podnikateľ Tomáš Tarr, si spomedzi 18 neviest vybral Petranu Galateu Oráčovú, o ktorej sa ako víťazke hovorilo od samého začiatku programu.

K prekvapeniu tak na konči šou neprišlo.

Otázny bol však ďalší priebeh zoznamovania medzi Tomášom a Petranou po vypnutí kamier a ako je na tom ich vzťah v súčasnosti.

Rozchod tajila

Markíza sa po odvysielaní finále Ruže pre nevestu snažila udržať dojem, že dvojica prežíva romantické chvíle, a oddiaľovala zverejnenie správy o ich skutočnom vzťahu.

Pripravených totiž mala niekoľko atraktívnych materiálov zo začiatku ich spoločného života krátko po skončení nakrúcania, ktoré však vznikli ešte mesiace dozadu.

Ruža pre nevestu sa totižto nakrúcala minulý rok v októbri. 

Prvý spoločný život si Tomáš s Petranou vyskúšali na prelome rokov a rozhovory o ich vzťahu boli nakrútené ešte počas januára.

Odvtedy dvojica prešla rôznymi fázami aj turbulentným obdobím.

„Tomáš si spomedzi 18 dievčat vybral Petranu, s ktorou naozaj fungovali spolu ako pár po šou. Najprv Tomáš býval istý čas u Petrany v Bratislave, neskôr odcestovala do Thajska Petrana. V ďalekom Bangkoku si vyskúšala, aké by to bolo, keby tam žila s Tomášom,“ uviedla Markíza.

Kým Markíza zdieľala viacero momentov zo vzájomného spoznávania sa, po skončení vysielania šou na televíznej obrazovke v skutočnosti Tomáš ani Petrana oficiálne nepotvrdili, že by ich vzťah pokračoval.

Rozišli sa pred televíznym finále

Ako už portál Mediaboom.sk pred niekoľkými dňami informoval, dôvodom bolo, že Tomáš a Petrana v skutočnosti viac pár netvoria.

Markíza túto správu aktuálne oficiálne potvrdila.

Televízia prišla s informáciami o rozchode dvojice sama päť dní po finále.

„Na začiatku im všetko klapalo, zvládali vzťah aj na diaľku. Keď bol Tomáš na Slovensku, tak sa nemohli ukazovať na verejnosti. Tomáš a Petrana tak neprežívali úplne štandardný vzťah. Po pár mesiacoch spoločného spolunažívania sa rozhodli, že sa ich cesty rozídu,“ oznámila Markíza.

Tomáš a Petrana mali svoj vzťah ukončiť ešte pred mesiacom.

„S Petranou sme tvorili pár od ukončenia šou niekoľko mesiacov,“ uviedol Tomáš.

„S Tomášom sme tvorili oficiálny pár hneď po ukončení natáčania finále. Náš vzťah trval niekoľko mesiacov a bol vždy úplne mimo normy, keďže sme sa nasťahovali hneď k sebe a nemali čas ani možnosť klasicky randiť. Aj napriek tejto náročnosti sme to zvládli,“ povedala pre Markízu Petrana.

Dvojica zažila netradičné zoznamovanie, ktoré poznačilo skrývanie ich vzťahu.

Nakoľko nakrúcanie šou prebehlo mesiace pred vysielaním, nemohli sa spolu objavovať na verejnosti. Šou, ktorá ich spojila, im tak nakoniec vzťah aj skomplikovala.

„Začiatky, spoznávanie sa v našom vzťahu však boli kvôli vysielaniu šou v TV obmedzené, keďže sme vzťah na verejnosti priznať nemohli. Aj toto bola skúška, ktorá náš vzťah poznačila,“ priznal Tomáš.

Rozdiely a hádky

V skutočnosti mala byť dôvodom rozchodu aj rozdielnosť pováh a početné hádky.

„Ako sme sa  dozvedeli od viacerých zdrojov, dôvodom rozchodu boli ich časté hádky a Petranina komplikovaná povaha,“ informoval Plus jeden deň, ktorý vydal správu o rozchode spoločne s Markízou.

Rozdiely priznal aj Tomáš.

„Zažili sme krásne mesiace, no časom sme zistili, že sme obaja rozdielni či už povahovo alebo názormi. Bohužiaľ, momentálne sme obaja v úplne inom štádiu života, ktorý, aj napriek pokusom spojiť ho do jedného, nevyšiel.“

Rovnako rozchod okomentovala aj Petrana.

„Máme veľa spoločného, no vo veľa veciach a najmä o predstave fungovania vzťahu máme rozdielne názory. Tomášove priority boli iné ako moje a čím dlhšie sme boli spolu, tým viac sa to prejavovalo.“

Podľa nej bolo problémom aj cestovanie a fakt, že sa Tomáš neplánuje usadiť na Slovensku.

„Tomáš priznal, že na Slovensko neplánuje chodiť tak často, ako predpokladal, a ja, najmä kvôli štúdiu, nemám kapacitu toľko cestovať. Samozrejme, je mi to ľúto, naozaj som Tomáša ľúbila, ale keď niečo nemá perspektívu do budúcna, netreba to udržiavať,“ ukončila.

 

Čítať viac...
Nahor