Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sviatky ovplyvňujú čísla už teraz: Rapídny nárast Chart Show aj Zoo!

Slováci začali migrovať už od polovice týždňa, prejavuje sa to, zdá sa, aj na sledovanosti.

Sezónny rekord pre Chart Show a návrat Zoo na čísla z prvých týždňov. Streda priniesla počas večera radosť pre obe komerčné televízie, ktoré sa mohli tešiť z úspechov ich hlavných programov. Víťazný Program roka v ankete OTO 2015 s Adelou Banášovou vystrelil na svoj najlepší výkon roka, pričom by prekonal aj niektoré vydania z vlaňajška. Chart Show totiž dosiahla rating až 10,5 % pri vysokom podieli 30,9 %.

Veľmi si však polepšila aj Zoo, ktorá narástla na rating 8,1 % s podielom 21,9 %. Rodinný seriál Joj sa v ostatných týždňoch ustálil okolo sedmičky, prípadne pod ňou. To svoje opäť uhral sitkom Dovidenia, stará mama, keď atakoval päť ratingov s podielom 16,5 %.

Na menších po čase Dome vyskočil Mentalista, ktorý šiel pod šesť percent, Kuriér na Plus sa hýbal nad štyrmi percentami. Dajto bolo s filmom Štyria bratia podobne nad štvorkou. Opäť boli najsledovanejším programom na menších staniciach Profesionáli, v podieli sa dostali na 6,5 %.

Do vysokého nadpriemeru vo štvrtok vyskočila Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá uhrala vyše 26 podielov, Susedia sa dostali na 18,5 a pod 17 %. Televízne noviny šli pod 31 %, Noviny o málo nad 26 %. Najsledovanejším programom dňa bola Chart Show.

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor