Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Susedia už extrémne čísla neudržali, prišli o 300-tisíc divákov! Stále valcovali, mimoriadne silní naďalej Oteckovia

Susedia dosiahli čísla ako spred desiatich rokov iba pri svojom návrate, s druhou časťou už prišli o značnú časť divákov z minulosti.

Noví Susedia pokračovali v pondelok druhou epizódou. Aj tentoraz dokázali jednoznačne valcovať, oproti svojmu extrémnemu nástupu však stratili značnú časť divákov. Susedia medzitýždenne stratili 6,5 ratingu, keď si ich pokračovanie malo pozrieť 16,3 % divákov s podielom 39,6 %. Naďalej tak však dosiahli pre Markízu mimoriadny nadpriemer. Susedia stratili divákov rýchlejšie ako po štarte Horná Dolná. Tá sa k miliónu blížila v priebehu prvej série, Susedia magickú hranicu prekonali rovno pri štarte a už pri druhej epizóde sa jej výrazne vzdialili. Pozrieť si ich teraz malo 744-tisíc divákov, viac ich mali aj nedeľné Noviny Joj.

Reprízová Horná Dolná využila nábeh Susedov, pozrieť si ju malo okolo 8 % divákov s podielom 23,5 %. Inkognito v konkurencii dvoch komediálnych seriálov malo získať rating 7,4 %, v podieli šlo pod 19 %. Joj naň v pondelok bude nadväzovať novými časťami Hesla, na prvý raz šla relácia pod 17 %.

Wanted na Dajto uhralo share pod 6 %, Padesátka na Plus šla zas pod 5 %. Matky a dcéry sa na Doma hýbali pod 5 a až 7 %, kriminálky na Wau získali podiely pod 3 a dvakrát nad 2 %.

Mimoriadne silná ostáva Markíza podvečer, kde jej vyšla stávka na nový denný seriál Oteckovia. Ten potvrdil svoje čísla aj začiatkom druhého týždňa, a to už po skončení školských prázdnin, kedy sa diváci vracajú po sviatkoch do bežného režimu. Šiestu časť Oteckov si malo pozrieť až 9,2 % divákov, podiel pritom dosiahol nový vrchol až 31,2 %. Joj vrátila na podvečer šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, vôbec sa jej nedarilo výkonom pod 12 %. Rozdiel v nábehu ovplyvnil aj spravodajskú časť večera, kde Televízne noviny vyskočili až pod 30 %, kým Noviny šli nad 21 %. Napriek rozdielu naďalej viedli v celkovom publiku s vyše 625-tisíc divákmi, TN-ky ich prilákali 590-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa bez prekvapení v oboch hlavných cieľovkách stali Susedia.

Čítať viac...
Nahor