Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

Str 5.3. – Markíza štartuje Hlas. Prečítajte si všetky podrobnosti o šou

Hlas vo svojej druhej sérii prejde hneď niekoľkými vylepšeniami. Celé hľadanie najväčšieho speváckeho talentu začne Výberom naslepo,  ktoré bude prebiehať počas šiestich epizód. V nich sa pred porotcov postaví 150 spevákov a speváčok z oboch krajín, ktorí prešli úvodným kastingom a z nich si budú porotcovia do svojich tímov vyberať po 12 súťažiacich. Riedenie spevákov bude pokračovať štyrmi časťami, počas ktorých prebehne medzi súťažiacimi Súboj. V každom družstve utvoria speváci dvojice, pričom zaspievajú spoločný duet. Iba jeden spevák môže postúpiť ďalej.

Toho, kto v Súboji neuspeje však môže vďaka novému prvku ukradnúť kouč z iného tímu. V prípade, že budú mať o speváka záujem viacerí koučovia, spevák rozhodne sám, ktorého tímu sa stane súčasťou. Pred živými kolami budú musieť súťažiaci prejsť ešte jednou elimináciou. Nová fáza K.O. bude veľmi podobná Súbojom. Súťažiaci opäť vytvoria dvojice, no tento raz budú spievať samostatne. Do živých prenosov postúpi celkovo 16 súťažiacich.

Finálová šestnástka bude o víťazstvo bojovať v LIVE prenosoch. V každom by mala vypadnúť až štvorica súťažiacich, celkovo by sme tak mali vidieť tri finálové kolá a jedno finále.

Hlas štartujú Markíza s Novou prvým Výberom naslepo v stredu o 20:30. Markíza po Hlase odvysiela špeciál relácie Na telo – čítajte viac.

Čítať viac...
Nahor