Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Smiech v TV novinách: Legendárne výbuchy Puškárovej, Kmotríkovej či Ďurianovej v živom vysielaní!

Piatkové správy Joj obohatili zbierku moderátorských klenotov televíznych správ, tá je už dnes plná legendárnych momentov, pri ktorých sa tváre hlavného spravodajstva nezdržali smiechu.

Andrea Pálffy Belányiová a Ľuboš Sarnovský sa najnovšie dostali do neželanej situácie pre spravodajských moderátorov.

Pri čítaní správy o invazívnych lastúrach, nazývaných aj “kopýtko prirastené”, ktoré sa rozmáhajú na Domaši, sa obaja moderátori nezdržali smiechu a pobavili v piatkovom večernom vysielaní divákov (video).

Obaja už pritom majú s podobnými situáciami skúsenosť.

Belányiová sa v živom vysielaní schuti zasmiala v roku 2012, keď ju pobavila reportáž o psej televízií. Moderátorku pobavila správa natoľko, že rozosmiala aj celý štáb. Rovnako sa smiechu nevyhla počas vysielania Novín o 12 v predvianočnom období, kedy spoločne s Jánom Mečiarom a hosťami v štúdiu zdobila perníky. Pena v kornútku na zdobenie jej však vyschla.

Z pánskej časti moderátorov Joj sa do podobných situácií najčastejšie dostáva práve Sarnovský, ktorý býva pri výbuchoch smiechu jeho moderátorských kolegýň. Jedným z najlegendárnejších je dodnes smiech Zuzany Hajdu ešte v roku 2004, ktorú pobavila reportáž reportéra Milana Zamboja, čerstvejší zážitok však má ešte z moderovania s ďalšou bývalou kolegyňou, Adrianou Kmotríkovou, ktorú musel pri čítaní správy o 80-ročných mladomanželoch zaskočiť.

Andrea Pálffy Belányiová

Zuzana Hajdu

Adriana Kmotríková

Svoje o podobných situáciách vedia aj moderátori konkurenčnej Markízy.

Najväčší trapas zažili Zlatica Švajdová Puškárová a jej manžel Patrik Švajda v roku 2014. Rozosmiala ich vtedy reportáž o prasiatku – terapeutovi, ktoré napriek svojmu hendikepu, keď žije bez zadných labiek a presúva sa pomocou vozíka, pomáha podobne postihnutým deťom. Aj vtedy šlo o záverečnú reportáž, po ktorej sa mali problém s divákmi rozlúčiť.

Svoje o podobných situáciách vedia aj Marianna Ďurianová, Miriam Kalisová či Martina Šimkovičová, ktorým však neraz ku smiechu dopomohli aj ich moderátorskí kolegovia – či už spomínaný Patrik Švajda alebo Karol Farkašovský.

Zlatica Švajdová Puškárová a Patrik Švajda

Marianna Ďurianová

Martina Šimkovičová

Miriam Kalisová


Čítať viac...
Nahor