Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďalší výbuch smiechu v televíznych správach: Kmotríkovú musel zaskočiť Sarnovský!

Nečakané situácie sú osviežením rutinného spravodajstva, najnovšie sa diváci vtipného momentu dočkali v správach Joj.

Napriek tomu, že sa moderátori spravodajstva snažia v každej situácii udržať profesionálnu tvár, z času na čas aj oni ukážu, že sú len ľudia. Najnovšie smiech nedokázala udržať moderátorka Novín Joj, Adriana Kmotríková, ktorá sa už v záverečnom príspevku, pravdepodobne, zahľadela na komentovanú reportáž a pozabudla čítať.

Stalo sa tak v príspevku o dvojici dôchodcov z amerického Wisconsinu, ktorí sa zosobášili vo vysokom veku – po osemdesiatke. Pri čítanej reportáži sa striedali moderátori Adriana Kmotríková a Ľuboš Sarnovský, pričom Kmotríková sa v jednom momente pozabudla a pokračovala v čítaní po krátkej pauze. Následne sa rozosmiala a vystriedal ju jej kolega. Ako Kmotríková za tým priznala, na reportáž sa zahľadela a zabudla čítať. Dvojica nakoniec vtipnú situáciu ustála.

Nie je to zďaleka prvýkrát, kedy sa moderátori hlavných správ v živom vysielaní nezdržali smiechu. Stalo tak pritom aj v nie najvhodnejších situáciách. Najvýraznejší moment v Televíznych novinách nastal v roku 2014, kedy moderátorov Zlaticu Švajdovú Puškárovú a Patrika Švajdu rozosmiala reportáž o prasiatku – terapeutovi, ktoré napriek svojmu hendikepu, keď žije bez zadných labiek a presúva sa pomocou vozíka, pomáha podobne postihnutým deťom. Aj Švajdovcov vtedy rozosmiala záverečná reportáž, po ktorej sa mi problém s divákmi rozlúčiť.

Čítať viac...
Nahor