Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Televízia

Sledovanosť: Revolúcia už s druhou časťou podpriemerná, Farma vysoké čísla nezopakovala

Akvizičná novinka Markízy stratila po prvej časti tretinu divákov.

Markíze sa vysoko nastavenú latku z pondelka nepodarilo udržať, keď pokles zaznamenali všetky večerné programy. Najmenej spadlo Búrlivé víno, ktoré po čase neprekonalo 11% hranicu ratingu a v podieli podliezlo 29 %. Farme sa po dvoch nadpriemerných dňoch (piatkový duel a pondelňajšia epizóda) už nepodarilo dosiahnuť 10 % ratingu a reality šou sa vrátila na svoje obvyklé čísla, aj keď tento raz o čosi slabšie, s ratingom nad 8 % a podielom takmer 30 %.

Veľký prepad zaznamenala akvizičná novinka Revolúcia, ktorej Markíza venovala intenzívnu kampaň. Tretina divákov sa po zhliadnutí prvej časti k seriálu nevrátila a ten sa tak musel uspokojiť s podielom pod 22 %. Podielovo ide o horší výsledok a ako pred tým zvyčajne dosahovali reprízy seriálu Dva a pol chlapa.

Joj v utorok zahrala svoj aktuálny priemer. Panelák zopakoval výkon pod 7% ratingom a podielom pod 18 %, Vtierka Castle sa v podieli blížila k 13-tim percentám. Lepšie sa darilo nasledujúcim Kostiam, ktoré uhrali blízky priemer stanice s podielom takmer 15 %.  Utorok už tradične patrí na Jednotke relácii Nikto nie je dokonalý, relácia má svojich stabilných divákov, vďaka ktorým v 12 – 54 uhrala podiel pod 13 % a v 12+ takmer 15 %.

Z menších staníc sa v utorok tou najsledovanejšou stala Doma, ktorej zahrávajú vysoké nadpriemery nielen premiéry, ale aj reprízy telenovely Feriha. Podľa našich informácií sa včera obedné reprízy dostali nad úroveň 9 a 14 %, čo bolo viac ako dosiahli večerné premiéry (nad 7 a 9,5 %).

Čítať viac...
Nahor