Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Nikto nie je dokonalý opäť uberalo denným seriálom, slabšia aj Farma

Utorňajšia relácia Jednotky má svojich skalných.

Ani v utorok sa nezmenilo nič na mieste najsledovanejšieho programu dňa. Stali sa ním Televízne noviny, ktoré oproti pondelku dokázali rásť a pripísali si podiel nad 37 % a rating vysoko nad dvanástkou. Veľké Noviny držia rating nad úrovňou deviatich percent, v podieli prekročili 26-tku.

V utorok je pravidelným programom pre vyše 300-tis. Slovákov relácia Nikto nie je dokonalý. Jej ostatné vydanie s Evitou a Katkou Knechtovou dosiahlo podiely nad 14 % v 12 – 54 a 15 % v 12+. Búrlivé víno oproti pondelku výraznejšie pokleslo, keď stratilo rating a v podieli prekročilo len 27 %. Panelák taktiež zoslabol, v ratingu spadol pod sedmičku a v podieli sa blížil k 18 percentám.

V ostatnom čase sa na Joj darí krimiseriálu Vtierka Castle. Priemer stanice síce neuhráva, z podielov okolo 10 – 12 % sa však vyťahuje tak ako včera nad 14 percent, v ratingu prekročil 4 %. Farma pár divákov oproti štartu týždňa stratila, v ratingu poklesla bližšie k 8 percentám, v podieli sa blížila k 29 %.

Menšie stanice boli v utorok vyrovnané, Plus aj Doma dosiahli celodenne zhodný podiel 5 %. Stanici Joj Group pomáha ako silné poobedné pásmo sitkomov, tak večerní Profesionáli s podielom pod 7 %, CSI Miami dosiahla share nad 5 %, Hotelové Áno, šéfe podliezlo túto hranicu. Doma je silná s Ferihou, vysoko bola poobedná repríza, premiérová už len jedna epizóda sa k tomu stala najsledovanejším programom malých staníc s ratingom 2,8 % a podielom takmer 9 %. Večerný film Dajto Klokan Jack uhral podiel pod 6 %.

Čítať viac...
Nahor