Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Inkognito sa jednorázovo vrátilo ako líder, Markíze zoslabla už aj Zámena manželiek

Už aj Zámena manželiek lídrovi padá, Joj posilnila na jeden večer s premiérovým Inkognitom.

Na začiatku a na konci letných štruktúr vytiahla Joj premiérové Inkognito, ktoré si ale na svoj jesenný nástup ešte počká. Výnimočne zaradený diel tento štvrtok vyniesol televízii víťazstvo vďaka ratingu takmer sedem percent a podielu 23,2 %. Zámena manželiek na Markíze tesne zaostala, keď uhrala podiel 22,1 %. Druhá časť už padla pod 20 % a zviedla na desatinu vyrovnaný boj s Geissenovcami. Zámena manželiek ako najefektívnejší program leta Markízy v posledných dňoch slabne. Už od budúceho týždňa šou pobeží len po desiatej a o 20:30 ju nahradí Búrlivé víno.

Spokojné mohli byť vo štvrtok menšie stanice. Dajto s Mission Impossible 2 uhralo share pod 7 %, Zamilovaný profesor 2 na Plus sa dostal nad 6 %. Mentalista Domy tento raz získal podiel nad 5 %, nasledujúca Dila dosiahla pod 7 % a na 10,5 %. Wau s kriminálkami CSI Miami a CSI Las Vegas získala podiely 2,5 a pod 4 %.

Súboj spravodajských relácií sa po divokej strede upokojil, Televízne noviny porazili obe hlavné konkurenčné spravodajské formáty. Samy však boli opäť slabé s podielom len takmer 31 %. Krimi uhrali 25 %, Noviny 26,5 %. Joj zaznamenala najlepší letný výkon po 18-tej, kde jej Česko Slovensko má talent stúplo až pod 20 %. Rodinné prípady sa po nečakanom stredajšom prepade vrátili na svoje s podielom 23 %.

V prime-time bol súboj opäť vyrovnaný, tento raz vyhrala Markíza s malým náskokom pár desatín. Podobne rozdiel bol v hlavnom vysielacom čase aj medzi skupinami. Najsledovanejším programom dňa sa stalo opäť Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor